Bilet miejski już działa na kartach kibica Jagiellonii

2011.11.15 00:00
Karta Kibica Jagiellonii Białystok spełnia jednocześnie funkcję Karty Miejskiej. Żółto-czerwoni jako pierwszy klub piłkarski w Polsce oferują taką usługę swoim fanom.
Bilet miejski już działa na kartach kibica Jagiellonii
Fot: Karta kibica Jagiellonii już działa jako e-bilet

Karta Kibica Jagiellonii Białystok już spełnia jednocześnie funkcję Białostockiej Karty Miejskiej. Specjalne porozumienie w tej sprawie marketingu Jagiellonii i Bogusław Prokop, szef BKM.

Posiadacze Kart Kibica, wydanych przed 3 listopada 2011, muszą się z nimi udać do Punktu Obsługi Kibica Jagiellonii (przy ul. Legionowej 28 lub w Galerii Zielone Wzgórze), by dodać do nich funkcję Karty Miejskiej BKM (trwa to kilka sekund, dokonać tego można również w trakcie zakupu biletu czy karnetu na mecze Jagiellonii).

Z tak przeprogramowaną kartą należy udać się do siedziby Białostockiej Komunikacji Miejskiej, wypełnić wniosek o rejestrację Karty oraz przyłożyć ją do czytnika. Od tego momentu Karta Kibica Jagiellonii jest również Kartą Białostockiej Komunikacji Miejskiej.

Posiadacze Kart Kibica wydanych po 3 listopada 2011 powinni udać się od razu do siedziby Białostockiej Komunikacji Miejskiej gdzie dokonają potrzebnych formalności. Po tym, w punktach sprzedaży biletów komunikacji miejskiej, można kupować bilety okresowe okazując Kartę Kibica. Będzie można również doładować kartę odpowiednią sumą pieniędzy i kupować bilety jednorazowe bezpośrednio w kasowniku autobusowym.

E.S.

1154 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39