POLECAMY
Znaleziono 4643 wiadomości
Kategoria
Biznes 2013.02.12 00:00
Mija właśnie 15 lat od utworzenia w Polsce specjalnych stref ekonomicznych (sse). Od tego czasu stały się one istotnym narzędziem rozwoju gospodarki, a na ich terenach inwestorzy polscy i zagraniczni ulokowali wiele projektów inwestycyjnych.
Urząd Miejski wydał decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy stacji paliw przy galerii Auchan Hetmańska.
Podlascy fotografowie, specjaliści od reklamy, rzemieślnicy, artyści i inni mogą skorzystać z programu bezpłatnego doradztwa w ramach projektu Creative Poland.
Już dziś na Wydziale Zarządzania Politechniki Białostockiej specjaliści z Business Networking International opowiedzą o specyfice procesu, jakim jest networking.
Biznes 2013.02.11 00:00
Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości przy Parku Naukowo-Technologicznym mają konkurencję. Dziś ruszył Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości i Wybranych Nowych Technologii Politechniki Białostockiej.
Akcja charytatywna Stowarzyszenia "Jasny cel" oraz salonu Jasmine Style to okazja, aby pomóc dzieciom cierpiącym na porażenie mózgowe i zapoznać się z najnowszymi trendami w modzie.
Biznes 2013.02.09 00:00
Producenci z naszego rejonu po raz kolejny zaprezentowali swoje produkty na najważniejszej branżowej imprezie w Paryżu.
Biznes 2013.02.08 00:00
Ekspresowe i bezpieczne pożyczki, jasne zasady – grupa Loombard.pl to największe zrzeszenie lombardów w Polsce. W Białymstoku otwiera się dziś czwarta placówka – całodobowy lombard przy ul. Lipowej 10.
W Galerii Zielone Wzgórze pojawią się nowe marki. Do istniejących już tam butików dołączą takie sklepy odzieżowe jak: Mohito, Cropp oraz House. Zostaną otwarte pod koniec I kwartału 2013 r.
Biznes 2013.02.06 00:00
Na działce u zbiegu ulic Myśliwskiej i Kuronia powstanie hala Odlewni Białystok. Prezydent miasta już wydał decyzję ustalającą warunki zabudowy dla tej inwestycji.
Spółka LPGTECH otrzymała prawie milion złotych dotacji na budowę specjalistycznego laboratorium badawczo-rozwojowego. To kolejny beneficjent dotowany z Regionalnego Programu Operacyjnego.
Kontrowersje wokół parytetów nie ustają. Według ekspertów to rozwiązanie powierzchowne i nieskuteczne.
Biznes 2013.02.05 00:00
Restrykcje kredytowe dotknęły zwłaszcza średnie i małe przedsiębiorstwa. Sytuacja wygląda podobnie w przypadku gospodarstw domowych.
Biznes 2013.02.01 00:00
Przedsiębiorcy z sektora technologicznego, hotelarskiego i gastronomicznego, a także firmy informatyczne z Polski Wschodniej - wszystkie mają szansę na udział w dofinansowanych wyjazdach na zagraniczne targi.
Biznes 2013.01.30 00:00
Brak podpisu, błędny numer NIP lub brak załączników - to tylko niektóre błędy, jakie popełniamy podczas wypełniania rocznych rozliczeń podatkowych.
Wykonawcą budowlanym już co dziesiątego domu energooszczędnego powstającego w Niemczech jest bielska firma Budimex Danwood. Coraz częściej tego typu budownictwo doceniają również Polacy.
Biznes 2013.01.29 00:00
Inkubator powstanie w dawnym domu spokojnej starości. Z gminą Łapy została już podpisana umowa na realizację tej inwestycji.
Izba Skarbowa w Białymstoku przypomina, iż podatnicy, którzy rozliczają się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, mają czas na złożenie deklaracji PIT-28 tylko do 31 stycznia br.
Biznes 2013.01.28 00:00
Podpisano kolejną umowę na realizację projektu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego, który zakłada działalność badawczo-rozwojową. Tym razem eurodotacja wesprze firmę AC S.A. z Białegostoku.
Biznes 2013.01.27 00:00
Już w najbliższy poniedziałek rusza Trunk Show, czyli wyjątkowe wydarzenie branży mody ślubnej i doskonała okazja na bliższe zapoznanie się z propozycjami światowej sławy projektantów.
Aktualności 18:00
Aktualności 15:30
Sport 14:17
Kultura i Rozrywka 14:00
Motoryzacja 13:34
Biznes 13:30
Kryminalne 13:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji