BKM zachęca do zakupów biletów przez Internet

2012.01.03 00:00
Białostocka Komunikacja Miejska przypomina o możliwości zakupu biletu okresowego przez Internet. We wtorek (3.01) wypuściła specjalny filmik instruktażowy pokazujący jak aktywować taki bilet.
BKM zachęca do zakupów biletów przez Internet
Fot: EDS

Już od dwóch tygodni pasażerowie Białostockiej Komunikacji Miejskiej mogą kupować bilety okresowe poprzez stronę internetową www.ekarta.bialystok.pl.

W specjalnie przygotowanym serwisie należy zalogować się i zaakceptować jego regulamin. Potem musimy wybrać jaki rodzaj biletu chcemy kupić i podać nasz adres e-mail. Następnie pojawiają się informacje o zamówieniu z wygenerowanym 8-cyfrowym unikalnym numerem. Numer ten - i tylko numer - należy wpisać w tytule wykonanego przelewu, którym opłacimy należność za bilet (nr konta do przelewu pojawi się tuż nad nim). Na podstawie unikalnego numeru transakcji płatność zostanie automatycznie przypisana do zamówienia.

Zakup każdego biletu należy opłacić oddzielnym przelewem bankowym. Gdy nasz przelew dotrze do Białostockiej Komunikacji Miejskiej otrzymamy informację z sytemu o statusie transakcji "OPŁACONA" i w ciągu 24-72 godzin musimy załadować bilet na kartę w autobusie.

Właśnie powstała instrukcja video jak załadować na e-kartę bilet kupiony przez Internet. Instrukcję możemy obejrzeć tutaj.

Przeczytaj więcej o nowej opcji:
Za bilet miejski można już płacić przez Internet

E.S.

1075 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39