POLECAMY
Niestety nie udał się wyjazd Robertowi Świerzbińskiemu do Anglii. Podopieczny Dariusza Snarskiego przegrał przez TKO na gali boksu, która odbyła się w Manchesterze.
Świerzbiński (15-5-1, 3 KO) doznał porażki z Tommym Langfordem (15-0, 5 KO) przez techniczny nokaut w piątej rundzie. Białostoczanin już w czwartej rundzie był liczony dwukrotnie. Stawką walki był interkontynentalny pas organizacji WBO w wadze średniej. Pojedynek z 26-letnim Brytyjczykiem był dla pięściarza z Podlasia trzecim tegorocznym występem.
Błażej Okuła
blazej.o@bialystokonline.pl
Sport 10:00
Aktualności 07:40
Aktualności 2026.06.27 15:23
Nauka 2026.06.27 10:00
Sport 2026.06.27 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji