Brak planów na wieczór? Mamy pewną propozycję

2024.03.09 07:04
Najbliższe spotkanie na planszówkach Johnny'ego i Mateusza w Książnicy Podlaskiej będzie się kręcić wokół "Dice Throne". To karciano-kościana gra, w której gracze wcielają się w bohaterów.
Brak planów na wieczór? Mamy pewną propozycję
Fot: Fundacja Grający Białystok Johnny'ego/FB

"Dice Throne" będzie tytułem na najbliższych Planszówkach Johnny'ego i Mateusza, które odbędą się w poniedziałek (11 marca) w Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku.

"Dice Throne"

"Dice Throne" to gra karciano-kościana, w której gracze wcielają się w różnorodnych bohaterów i starają się pokonać swojego przeciwnika poprzez wykorzystanie unikalnych umiejętności postaci.

Podstawowym elementem rozgrywki są kości, którymi gracze rzucają w trakcie swojej tury. Każdy bohater posiada swoje zestawy kości, które mają różne symbole i liczby. Gracze starają się uzyskać korzystne kombinacje, które pozwalają aktywować umiejętności swojego bohatera i wykonywać ataki.

Dodatkowym elementem są karty, które gracze zdobywają w trakcie gry poprzez punkty walki. Karty te mają różnorodne efekty, które mogą zmieniać przebieg rozgrywki, zwiększać siłę ataków lub wywinąć się z opresji.

Więcej informacji: "Dice Throne" na Planszówkach Johnny'ego i Mateusza

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

809 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39