Bunt, pogo i tłumy na koncercie The Analogs [ZDJĘCIA]

2021.10.17 16:04
W sobotę (16.10) odbył się koncert zespołu The Analogs. Do klubu Piętro przybyły tłumy miłośników mocnego brzmienia.
Bunt, pogo i tłumy na koncercie The Analogs [ZDJĘCIA]
Fot: Maciej Safaryn

Przed występem The Analogs koncert dała inna grupa: Power of Love. To białostocka formacja, która powstała w 1988 roku i grała z dłuższymi lub krótszymi przerwami do 1996 roku wydając w międzyczasie płytę "Obrazoburca". Zespół reaktywował się w 2020 roku.

The Analogs gra punk rocka. Zespół uważany jest także za prekursorów muzyki street punk w Polsce i do dzisiaj plasuje się w czołówce sceny. Grupa ta jest jednym z najbardziej znanych i rozpoznawalnych zespołów polskiej sceny punk rockowej. Ich piosenki takie jak "Pieśń Aniołów", "Era Techno", "Dzieciaki Atakujące Policję" zna każdy kto interesuje się mocnym, gitarowym graniem.

Na swoim koncie mają kilka płyt oraz niezliczoną ilość koncertów w Polsce oraz całej Europie. W 2020 roku świętowali 25 lecie swojej działalności. Na początku 2021 roku ukazał się ich najnowszy album zatytułowany "CHWDP".

Koncert w Białymstoku składał się z najbardziej znanych i lubianych przez publiczność utworów oraz z piosenek z najnowszej płyty.

Podczas występu The Analogs w białostockim klubie bawiło się kilka pokoleń, od młodszych osób po starsze. Wiele z nich oddawało się pogowaniu, a duża część publiczności śpiewała utwory razem z zespołem.

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

661 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39