Był poszukiwany przez 28 prokuratur. Wpadł przez firankę

2022.02.18 11:30
Policjanci z łomżyńskiej patrolówki zatrzymali 23-latka, który dobijał się do drzwi byłej partnerki. Mężczyzna próbował jeszcze ukryć się przed policjantami u sąsiadów, ale zdradziła go odsłonięta firanka.
Był poszukiwany przez 28 prokuratur. Wpadł przez firankę
Fot: Pixabay

W środę (16.02) tuż przed północą, łomżyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie o zakłóceniu ciszy nocnej w jednym z bloków na osiedlu Jantar.

Mężczyzna, który kopał w drzwi mieszkania byłej partnerki zdążył się jednak schować się przed funkcjonariuszami. Ci zorientowali się, że mógł pójść do sąsiadów mieszkających piętro wyżej. Pomimo zapewnień mieszkającej tam pary, że oprócz ich nikogo nie ma w mieszkaniu, policjanci nie dali im wiary. Zauważyli, że firanka od drzwi balkonowych jest odsłonięta. Gdy weszli na balkon okazało się, że ukrył się tam 23-latek. Mundurowi wyczuli od niego alkohol, a w kieszeni jego kurtki znaleźli przezroczystą torebkę z suszem.

- Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona substancja to marihuana. W trakcie sprawdzania mężczyzny w policyjnych systemach okazało się, że mieszkaniec powiatu mrągowskiego poszukiwany jest przez 28 prokuratur za oszustwa na terenie całego kraju. Dodatkowo ma on do odbycia karę blisko 2,5 miesiąca pozbawienia wolności za posiadanie narkotyków - informuje KMP Łomża.

23-latek noc spędził w policyjnym areszcie. W czwartek (17.02) usłyszał zarzut posiadania narkotyków i tego samego dnia trafił do aresztu. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

1432 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39