Całodobowa siłownia. Otwarty nowy punkt na sportowej mapie miasta [ZDJĘCIA]

2018.04.04 14:43
W czwartek (5.04) do użytku oddane zostanie nowe studio fitness. Na białostocki rynek wkracza McFIT - marka bardzo dobrze znana w zachodniej części Europy.
Całodobowa siłownia. Otwarty nowy punkt na sportowej mapie miasta [ZDJĘCIA]
Fot: Rafał Żuk

Główny atut McFIT to wystrój

Człowiek przebywa tam, gdzie czuje się dobrze. Z takiego założenia wychodzą szefowie studia fitness McFIT, które w nowej białostockiej siłowni - tak jak w pozostałych 240 punktach w 5 krajach Europy (oprócz Polski są to Niemcy, Włochy, Austria i Hiszpania) - stawiają na nietypowe doznania estetyczne.

Obiekt ulokowany w Parku Handlowym "Przy Dworcu" szokuje bowiem wystrojem. Studio McFIT nie kojarzy się z miejscem, gdzie trzeba wylać siódme poty, by poprawić kondycję swego ciała. Ściany pokryte cegłą i drewnopodobnymi materiałami sprawiają, że niektóre strefy mają charakter barowo-restauracyjny, a inne - ze względu na wykorzystanie graffiti - tryskają stylem ulicznym lub jak kto woli miejskim.

Jedna z dewiz McFIT brzmi bowiem "kto dobrze czuje się w studiu i czerpie przyjemność z ćwiczenia, temu łatwiej jest osiągnąć sportowe cele".

Na razie trudno stwierdzić czy takie widoki faktycznie zachęcą mieszkańców Białegostoku do uprawiania sportu czy może jednak potencjalnych użytkowników siłowni nieco rozleniwią.

Wirtualne zajęcia do 24.00

Osoby odpowiedzialne za rozwój marki w stolicy Podlasia chwalą się dobrą lokalizacją, z której zadowoleni powinni być zwłaszcza użytkownicy spoza Białegostoku i na co dzień korzystający z transportu autobusowego oraz salą fitness, gdzie udostępnione zostaną nie tylko zajęcia live, ale też wirtualne polegające na powtarzaniu ruchów pokazywanych przez zagranicznych trenerów na ogromnym ekranie.

- W sali fitness prowadzone będą zajęcia od godz. 6.00 do nawet 24.00. Mamy zajęcia naprawdę różne od spokojnych typu joga, pilates, zdrowe plecy, po bardziej skoczne, a kończąc na zajęciach tanecznych czy sportach walki - mówi Marta, kierownik białostockiego studia McFIT.

Dni otwarte

Każdy, kto chciałby sprawdzić ofertę nowej siłowni i przekonać się czy odważny wystrój faktycznie mu odpowiada, może wybrać się na dni otwarte. Te trwać będą od 5 do 15 kwietnia.

Białostockie studio - podobnie jak wszystkie inne europejskie i polskie obiekty - będzie czynne przez całą dobę.

Nieco bardziej doświadczonych fanów ćwiczeń na pewno interesuje też to, jakiej firmy sprzęt został użyty w nowym punkcie. Ten pochodzi od niemieckiej marki GYM80.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1635 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39