Centrum Medyczne Brandmed zatrudni specjalistów

2023.05.30 14:00
Polsko-Niemieckie Centrum Medyczne szuka pracowników.
Centrum Medyczne Brandmed zatrudni specjalistów

Polsko-Niemieckie Centrum Medyczne znajdujące się w połowie drogi Berlin-Poznań zatrudni lekarza okulistę, ginekologa, dermatologa oraz medycyny rodzinnej po lub w trakcie specjalizacji (inne specjalizacje również mile widziane).

- nie oczekuje znajomości języka niemieckiego,
- oferuje nowe, 3-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, które znajduje się tylko 200 metrów od miejsca pracy,
- niemieckie ubezpieczenie socjalne, emerytalne i rentowe,
- górne widełki płacowe spodziewane na tym stanowisku,
- dedykowana recepcja (dyspozycyjna w godzinach 7:00-20:00) i wsparcie pielęgniarki,
- pełna obsługa administracyjna pacjentów.

Centrum Medyczne Brandmed jest pierwszą w regionie transgraniczną placówką medyczną oferującą usługi w zakresie rehabilitacji, specjalistycznych konsultacji lekarskich oraz diagnostyki medycznej. Świadczy profesjonalną obsługę medyczną w ramach niemieckiego oraz prywatnego systemu świadczeń zdrowotnych.

Centrum posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę medyczną, dzięki czemu oferuje szerokie spektrum specjalizacji lekarskich, jak i terapii w leczeniu rehabilitacyjnym. Współpracuje z 50-osobową kadrą medyczną, w tym z ponad 30 lekarzami różnych specjalizacji.

W Centrum Medycznym Brandmed funkcjonują następujące poradnie lekarskie:

- Medycyny wewnętrznej
- Ortopedyczna
- Chirurgiczna
- Neurologiczna
- Kardiologiczna
- Dermatologiczna
- Gastrologiczna
- Endokrynologiczna
- Ginekologiczna
- Laryngologiczna
- Pulmonologiczna
-Psychiatryczna

A także:
- Dział rehabilitacji
- Gabinet psychologiczny
- Punkt laboratoryjny
- Pracownie USG / EMG / KTG
- Gabinet terapii logopedycznej

Wielu polskich pracowników znajduje zatrudnienie w Niemczech i tam jest ubezpieczonych zdrowotnie. Mają oni pełne prawo korzystać ze świadczeń medycznych w Niemczech, jednak bardzo często szukają możliwości dostępu do lekarza rodzinnego i specjalistów w języku polskim. Oferta skierowana jest do ubezpieczonych w kasie chorych AOK Nordost oraz BARMER, z którymi są podpisane umowy o współpracy, dzięki czemu Polacy pracujący w Niemczech mogą w nieskomplikowany sposób uzyskać dostęp do leczenia w Polsce, lecz na takich samych zasadach jak w Niemczech.

Polsko-Niemieckie Centrum Medyczne oferujemy także prywatne konsultacje, w tym m.in. u laryngologa, pulmonologa oraz ginekologa. Nieustannie poszerza zakres usług, tak by do leczenia pacjentów podchodzić kompleksowo.

Brandmed ceni sobie dobrą atmosferę w pracy (przerwa kawowa ma kolosalne znaczenie dla produktywności zwłaszcza w miłym towarzystwie, którego tam nie brakuje). Firma zależy na nawiązaniu współpracy z osobą, która chciałaby zostać na dłużej. Zaprasza do współpracy! Kontakt: rekrutacja@brandmed.eu lub tel. 503 982 529. Szczegóły: tutaj

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]

1611 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39