Charytatywny kalendarz Fundacji "Pomóż Im" już w sprzedaży. Dochód zostanie przekazany chorym dzieciom

2015.12.09 00:00
Już można kupować charytatywny kalendarz na przyszły rok ze zdjęciami podopiecznych Fundacji.
Charytatywny kalendarz Fundacji "Pomóż Im" już w sprzedaży. Dochód zostanie przekazany chorym dzieciom
Fot: Materiały prasowe
Dochód ze sprzedaży kalendarza zostanie przekazany potrzebującym dzieciom

W ubiegłym roku kalendarz nosił nazwę "Bohater kontra bohater" i na 12 kartach można było podziwiać zdjęcia "małych bohaterów", czyli podopiecznych hospicjum wraz z polskimi artystami.

Teraz każdy miesiąc przedstawia tylko dzieci, które dzielnie stawiają czoła chorobie.

Wszyscy – zarówno fotograf, rysownik, scenograf i drukarnia - zgodzili się wykonać swoją pracę za darmo. Tak samo jak pomagający Fundacji za kulisami fotograf i operator kamery, którzy uwiecznili pracę na planie, zdjęciami i filmem z tzw. backstage'u. Dzięki temu cały dochód ze sprzedaży kalendarzy zostanie przekazany na potrzeby Domowego Hospicjum dla Dzieci w Białymstoku.

- Kalendarz ma format A3, pionowy. Kosztuje tylko 25 zł. Decydując się na zakup minimum 5 egzemplarzy można liczyć na 10% rabatu. Kupując powyżej 29 sztuk dajemy 20% upustu. Kalendarz, oprócz niewątpliwych walorów artystycznych, jest zwyczajnie praktyczny - jest przejrzysty i na pewno sprawdzi się w codziennym użytkowaniu. Wydawnictwo idealnie wkomponuje się w wystrój domu, biura, lokalu usługowego, gabinetu czy sklepu – zachęca do zakupu Fundacja "Pomóż Im".

Kalendarze można kupić w siedzibie fundacji przy ul. Kleeberga 8. Zamówienia można również składać telefonicznie dzwoniąc pod numer: 601 960 920.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1442 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39