Charytatywny pokaz mody i aukcja na rzecz Białostockiego Hospicjum dla Dzieci [ZDJĘCIA]

2013.11.25 00:00
W hotelu Cristal odbył się charytatywny pokaz mody z kolekcji Pronavis - Fisrt Love. To element kampanii "Dobroczynność to nasza codzienność" Fundacji Pomóż Im prowadzącej białostockie hospicjum dla najmłodszych.
Charytatywny pokaz mody i aukcja na rzecz Białostockiego Hospicjum dla Dzieci [ZDJĘCIA]
Fot: Paweł Tadejko funpage Cymbeline Salon Mody Ślubnej

W trakcie pokazu, zorganizowanego przez Fundację Pomóż Im, Salon Ślubny Cymbeline Paris i Anna Sass Make Up & Beauty Care można było podziwiać najnowsze kreacje z kolekcji wieczorowych marki Pronavis – First Love. Na specjalnej aukcji udało się zebrać blisko 2 tys. zł. Pieniądze zasilą konto Fundacji "Pomóż Im".

Wśród licytowanych przedmiotów znalazł się m.in. bon uprawniający do skorzystania z usług motoryzacyjnych przekazanych przez Centrum Motoryzacyjne Martom.

- To dla nas zaszczyt, że możemy wspomagać Fundację w jej codziennych, statutowych działaniach. Od lat wspieramy różne projekty społeczne, ale współpraca z Fundacją ma po raz pierwszy tak sformalizowany charakter – powiedział Łukasz Bazarewicz, prezes zarządu Grupy Martom, właściciela Centrum Motoryzacyjnego Martom.

Spółka od lipca 2013 r. przekazuje 5% wartości przychodu za wykonane usługi motoryzacyjne właśnie na konto Fundacji "Pomóż Im".

Oprócz wspomnianego vouchera, na wieczornej aukcji wystawiono również pobyt w hotelu Best Western Cristal, suknię wieczorową Mon Cheri Butique czy bon prezentowy z salonu fryzjerskiego Ralf&Jack.

Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl

1584 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39