Chcą świata wolnego od cierpienia zwierząt. Otwarte Klatki szukają aktywistów

2021.09.25 08:13
29 września odbędzie się spotkanie informacyjne dla osób z Białegostoku, które chcą zostać aktywistami Stowarzyszenia Otwarte Klatki.
Chcą świata wolnego od cierpienia zwierząt. Otwarte Klatki szukają aktywistów
Fot: Andrew Skowron / Otwarte Klatki

"Twórz z nami świat wolny od cierpienia zwierząt"

Już pod koniec września białostoczanie będą mieli okazję dołączyć do grupy Otwartych Klatek i rozpocząć swoją przygodę z wolontariatem.

"Czujesz się bezsilny/a widząc w jak okrutny sposób traktowane są zwierzęta hodowlane? Mieszkasz w Białymstoku i chcesz zacząć działać z nami, by zmieniać ich los? Jeśli tak, to organizujemy spotkanie informacyjne dla osób takich, jak Ty" - czytamy na stronie wydarzenia.

Na spotkaniu dowiesz się szczegółowych informacji kim jest organizacja i jakie mają wartości. Ponadto działacze opowiedzą jak działają, by pomóc zwierzętom. Podczas wydarzenia można dowiedzieć się, jak działać razem z Otwartymi Klatkami, by rozwijać swoje umiejętności i pomagać jednocześnie.

Spotkanie obędzie się online, w środę (29.09) o godz. 19.00. Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia zbierane są poprzez: formularz internetowy. O szczegółach spotkania online Otwarte Klatki poinformują mailowo lub smsowo osoby, które wysłały zgłoszenie.

O Stowarzyszeniu

Stowarzyszenie Otwarte Klatki jest powstałą w 2012 r. ogólnopolską organizacją zrzeszającą osoby, które chcą zmienić los zwierząt hodowlanych.

Stowarzyszenie zostało uznane przez Animal Charity Evaluators za jedną z kilkunastu najskuteczniejszych organizacji na świecie, działających na rzecz ochrony zwierząt. Od kilku lat utrzymują się w czołówce, otrzymując tytuł Standout Charity (2020, 2018) oraz Top Charity (2019). Od 2018 r. są częścią Anima International.

"Wierzymy, że zmiana sytuacji zwierząt jest możliwa. Zabiegamy o lepszą ochronę zwierząt zamykanych na fermach, a także o prawo konsumentów do pełnej wiedzy na temat warunków ich życia. Wspieramy międzynarodowe inicjatywy i jesteśmy częścią globalnych koalicji na rzecz praw zwierząt, m.in. Open Wing Alliance i Fur Free Retailer" - informują Otwarte Klatki.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

1460 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39