Chcesz poznać rowerowe ciekawostki i wyjątkowe trasy?

2021.05.04 16:28
Od 4 do 17 maja, w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska w Białymstoku, dla wszystkich chętnych będzie dostępna specjalna wystawa prezentująca ciekawostki i praktyczne porady dotyczące rowerów oraz propozycje interesujących tras.
Chcesz poznać rowerowe ciekawostki i wyjątkowe trasy?
Fot: pixabay.com

Od wtorku w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska dostępna jest wystawa infografik, a na niej mnóstwo ciekawostek i praktycznych porad związanych z turystyką rowerową. Dzięki ekspozycji można dowiedzieć się, jak przygotować rower do jazdy, jakie są rodzaje rowerów oraz na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego dla nas sprzętu. Na wystawie poznamy też najważniejsze zasady bezpieczeństwa. Ponadto coś dla siebie znajdą osoby, które szukają pomysłów na rowerowe wycieczki po Podlasiu. Na specjalnych planszach będzie można ujrzeć propozycje ciekawych tras opracowanych we współpracy z serwisem internetowym traseo.pl.

Wiedzę zdobytą na wystawie w pasażu centrum handlowego da się pogłębić, oglądając filmy poradnikowe dostępne na profilu galerii na Facebooku. Chętni mogą także wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są przydatne akcesoria rowerowe. Aby zdobyć jedno z nich, wystarczy pod konkursowym postem na profilu centrum handlowego dodać swoje zdjęcie z rowerowej wycieczki. Nagrody powędrują do autorów 3 najlepszych fotografii. Laureatów wybierze specjalne jury.

Warto również wspomnieć o tym, co będzie się działo przy Centrum Handlowym Auchan Hetmańska w najbliższą sobotę (8.05). Tego dnia, w godz. 11.00-18.00, na parkingu działać ma bezpłatny serwis rowerowy. Dostępni na miejscu specjaliści dokonają regulacji przerzutek i hamulców, nasmarują napęd czy też zredukują luzy w układach rowerowych.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

Polecamy
RsDesign
RsDesignul. Przędzalniana 60 (C.H. FASTY)
15-688 Białystok
rsdesign.pl

Więcej informacji
1620 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39