Chcesz wiedzieć więcej o e-marketingu? Darmowe warsztaty i spotkanie

2017.11.29 11:07
Żyjemy w dobie internetu. Dlatego tak ważne jest budowanie marki w Internecie. Trzeba to jednak robić umiejętnie - czyli jak?
Chcesz wiedzieć więcej o e-marketingu? Darmowe warsztaty i spotkanie
Fot: pixabay.com

Tworzenie kampanii reklamowych jest niezwykle ważne w dzisiejszych czasach. Dobry pomysł i świetne wykonanie to klucz do sukcesu, jeśli chodzi o wypromowanie swojej marki w sieci. Tylko jak to zrobić, by działało?

Osoby zainteresowane marketingiem, tworzeniem kampanii reklamowych i wszystkim, co z tym związane, mogą wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu "e-Marketing Workshop Day", które odbędzie się 5 grudnia na Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Białostockiej. Eksperci opowiedzą wówczas uczestnikom, jak poruszać się w e-marketingowym świecie i odnieść sukces.

Zaplanowano łącznie dwa wydarzenia: certyfikowany warsztat z tworzenia kampanii reklamowych na Facebook’u prowadzony przez Annę Czyżewską oraz spotkanie z Krystianem Karczyńskim i Joanną Grochowską dotyczące kreatywności w internecie.

Jest to doskonała okazja, by dowiedzieć się więcej m.in. o marketingu na Facebooku i Youtube, kampaniach reklamowych i wszystkim, co związane z promocją w sieci.

Warto pospieszyć się z zapisami - liczba miejsc jest ograniczona.

Wydarzenie pod patronatem medialnym BiałystokOnline.

Szczegóły: e-Marketing Workshop Day

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

Polecamy lokal
1538 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39