Chcesz wystawić swoją firmę na polskim stoisku w Dubaju? Trwa przyjmowanie zgłoszeń

2024.01.30 09:23
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza polskie firmy do współtworzenia stoiska narodowego podczas targów DIHAD 2024. Wydarzenie odbędzie się w Dubaju. Targi oraz towarzyszące im konferencje są jednym z najważniejszych światowych wydarzeń sektora pomocy humanitarnej i rozwojowej.
Chcesz wystawić swoją firmę na polskim stoisku w Dubaju? Trwa przyjmowanie zgłoszeń
Fot: Ministerstwo Rozwoju i Technologii
DIHAD 2023

Szykuje się duże wydarzenie, w którym wezmą udział także polskie firmy

W dniach 23-25 kwietnia odbędą się targi Dubai International Humanitarian Aid and Development (DIHAD 2024). To jedno z najważniejszych wydarzeń w tej dziedzinie na świecie, w trakcie których prezentowana jest oferta skierowana do osób i krajów dotkniętych kryzysami, działaniami wojennymi, katastrofami i klęskami żywiołowymi. Są one odwiedzane przez kluczowych decydentów z organizacji pozarządowych, agend ONZ, instytucji charytatywnych i organów administracji rządowej z całego świata.

Obszar pomocy humanitarnej i rozwojowej to wciąż słabo rozpoznana przez polskich przedsiębiorców nisza, która niesie ze sobą znaczny potencjał skalowania: goście targów to przede wszystkim osoby decyzyjne, reprezentujące międzynarodowe oraz narodowe organizacje odpowiedzialne za obszar pomocy humanitarnej i rozwojowej.

- Zachęcamy polskie firmy do udziału w targach i do przedstawienia swoich rozwiązań szerokiej publiczności. To szansa na nawiązanie nowych kontaktów i relacji biznesowych oraz na rozwój własnej firmy – podkreśla wiceminister Jacek Tomczak i dodaje: - Zapraszamy zwłaszcza przedsiębiorców z branży budowlanej, medycznej i transportowej do współtworzenia polskiego stoiska narodowego na targach w Dubaju.

Stoisko narodowe podczas targów DIHAD 2024 zostanie utworzone - po raz drugi - przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu. W 2023 roku zaprezentowało się siedem polskich firm. Stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem.

Dlaczego warto pokazać się na targach w Dubaju?

Celem organizacji stoiska jest przedstawienie polskich rozwiązań dla sektora pomocy humanitarnej i rozwojowej oraz ułatwienie nawiązania relacji z przedstawicielami wymienionych wcześniej organizacji.

Obecność na stoisku umożliwia:
- zaprezentowanie autorskich produktów i usług,
- wykorzystanie wspólnej przestrzeni stoiska do spotkań z kontrahentami,
- networking z przedstawicielami organizacji międzynarodowych,
- dostęp do eksperckich prezentacji i wykładów,
- skorzystanie ze wsparcia ekspertów Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Dubaju.

Koszt stoiska narodowego oraz uczestniczenie jednego przedstawiciela każdej polskiej firmy w targach pokrywa PAIH. Przedsiębiorcy zakwalifikowani do współtworzenia stoiska pokrywają koszty logistyczne, czyli spedycji towarów i materiałów reklamowych, transportu, ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia itp.

Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 9 lutego (wzór dostępny tutaj). Liczba miejsc na stoisku narodowym jest ograniczona.

Decyzja o pomyślnym zakwalifikowaniu zostanie przesłana najpóźniej do 23 lutego. W razie dodatkowych pytań można kontaktować się mailowo: wojciech.nowicki@paih.gov.pl.

Ewa Reducha-Wiśniewolska
ewa.reducha@bialystokonline.pl

924 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39