"Choroba zawodowa" białostockiego policjanta

2009.11.04 00:00
Jeden z funkcjonariuszy III białostockiego komisariatu monitoruje nieprawość nawet w czasie wolnym od służby. We wtorek (3.11) zatrzymał mężczyznę, który próbował odjechać nie swoim mercedesem.

Wczoraj po godz. 16 przed jeden ze sklepów spożywczych na ulicy Wesołej podjechał mercedesem 55-latek. Gdy wyszedł na zakupy w aucie pozostała jego żona. Po chwili do samochodu wsiadł młody mężczyzna i próbował uruchomić pojazd pozostawionymi w stacyjce kluczykami. Kobiecie podczas szarpaniny udało się wyrwać klucze. W tym czasie nadszedł jej mąż i próbował wyciągnąć napastnika z mercedesa. Ten uderzył właściciela auta pięścią w twarz i zaczął uciekać.

Jak podaje www.podlaska.policja.gov.pl, zdarzenie zauważył policjant III białostockiego komisariatu, który miał akurat dzień wolny. Funkcjonariusz natychmiast ruszył w pościg za intruzem. Po krótkiej chwili zatrzymał agresywnego mężczyznę. Okazał się nim 21-letni białostoczanin. Sprawca trafił do policyjnego aresztu. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

E.S.

1417 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39