Cięcie i grawerowanie laserem – New Vision Białystok

dodane dnia: 2017-04-19 przez: New Vision s.c. Grzegorz Piesiecki, Łukasz Karwowski
Termin promocji: 2017-04-19 - 2027-04-19
Wykorzystanie lasera przy cięciu i grawerowaniu materiałów reklamowych to nowoczesna technika, której główne zalety to precyzja, szybkość, powtarzalność i wysoka estetyka poddanego laserowemu cięciu materiału. Laser wyparł techniki mechaniczne, które nie gwarantują stuprocentowej powtarzalności, są wolniejsze i mniej dokładne.

Oto nasze promocyjne usługi związane z grawerowaniem laserem https://nowoczesnareklama.eu/oferta/uslugi/ciecie-grawerowanie-laserem/

Perfekcyjne cięcie form reklamowych

Laserowe cięcie przestrzennych elementów i nośników reklamowych pozwala na uzyskanie bardzo precyzyjnie odwzorowanych kształtów. Wycięte w ten sposób litery, tablice czy kasetony są dokładnym odzwierciedleniem projektu.

Zalety użycia wiązki laserowej przy cięciu kształtów to:
- powtarzalność procesu – każdy kolejny element zachowuje identyczne wymiary i kształty,
- gładka linia cięcia – dzięki czemu wycięte elementy są od razu gotowe do użytku,
- uniwersalność w doborze materiału – laser równie dobrze tnie drewno, plexi, metal i inne popularnie stosowane w reklamie tworzywa.

Grawerowanie laserem – estetyka formy i indywidualność wyrazu

Oprócz cięcia laserem proponujemy także profesjonalne grawerowanie laserowe. To świetny sposób na personalizację promocyjnych i użytkowych materiałów firmowych (np. kalendarze, wizytowniki, przybory piśmiennicze). Możemy również wygrawerować dowolny tekst i grafikę na szyldzie czy tabliczce informacyjnej.

Grawerowanie laserem wykonujemy na wielu powierzchniach – od aluminium, przez drewno i skórę, po tworzywa sztuczne. Technika laserowa zapewnia, jak w przypadku cięcia, wysoką jakość i powtarzalność wzoru.

Nasze usługi cięcia i grawerowania laserem zapewnią wysoką jakość Twoich materiałów reklamowych, a uniwersalność tej techniki sprawi, że nie będziesz musiał ograniczać się w doborze środków wyrazu, za pomocą których wypromujesz swoją firmę, produkty i usługi.

1123 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39