Czyszczenie rynien Białystok - MIKI Podnośniki

dodane dnia: 2017-06-06 przez: MIKI Ireneusz Fiedoruk
Termin promocji: 2017-06-06 - 2037-06-06
System rynnowy powinien być dopasowany do budynku nie tylko pod kątem sprawnego odprowadzania wody, ale też z uwzględnieniem estetyki, biorąc pod uwagę kolor i rodzaj elewacji oraz dachu. System wymaga również okresowego lub doraźnego czyszczenia rynien, co poprawia jego funkcjonowanie i zwiększa estetykę. Ze względu na charakterystykę instalacji, czyszczenie rynien zaliczane jest do prac wysokościowych.

Czyścimy rynny każdego typu

Kiedy montujemy rynny na swoim domu, do wyboru mamy kilka typów orynnowania. Najważniejszy jest materiał wykonania i wykończenie powierzchni, i to te czynniki w głównej mierze wpływają na cenę.

Na dzisiejszym rynku możemy dostać:
- rynny metalowe,
- rynny z blachy stalowej ocynkowanej,
- rynny z blachy ocynkowanej, lakierowane lub powlekane,
- rynny z blachy aluminiowej,
- rynny z blachy miedzianej,
- systemy rynnowe z PVC.

Częstotliwość konserwacji/ czyszczenia rynien zależy tez od ich typu – np. te z blachy stalowej ocynkowanej wymagają częstszych przeglądów i większej uwagi.

W MIKI zajmiemy się każdym typem orynnowania. Czyszczenie przeprowadzamy ręcznie, co zapewnia najlepszą skuteczność. Jeśli zamówiłeś u nas usługę mycia dachu, to w tej cenie oferujemy Ci również mycie rynien.

Chemię czyszczącą również dobieramy do materiału, z którego wykonane są rynny. Dzięki temu masz pewność, że detergenty nie spowodują uszkodzenia powłoki, jednocześnie aktywnie usuwając zabrudzenia.

Często po myciu rynien uwidaczniają się ich uszkodzenia, dlatego wraz z usługa czyszczenia oferujemy również bieżące naprawy.
Więcej o czyszczeniu rynien https://mikipodnosniki.pl/prace-budowlane/czyszczenie-rynien/

Czyszczenie rynien – czysto, czyściej, MIKI Podnośniki
W kwestii rynien nasza firma to synonim czystości i dokładności. W przypadku prac polegających na myciu i czyszczeniu skrupulatność jest najważniejszym czynnikiem, określającym jakość usługi.

Poza dokładnością ważny jest również swobodny dostęp do każdego fragmentu rynny. Świetnie sprawdzają się w tej roli nasze podnośniki koszowe oraz techniki dostępu linowego. Oferują bezpieczeństwo, zapewniając swobodę pracy obu rąk.
Zadzwoń lub napisz do nas, a pomożemy Ci w kompleksowym, dokładnym czyszczeniu rynien na Twoim budynku. Usługę wykonujemy najczęściej w Białymstoku i okolicach miasta.

1700 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39