Ciekawe warsztaty dla tych, którzy chcą pracować i pracują "na swoim". Ruszyły zapisy

2024.06.04 17:17
Praca we własnej firmie i zarządzanie nią może być bardzo satysfakcjonujące, jak i stresujące. Dlatego Centroom Przedsiębiorczości zaprasza na warsztaty, które pokażą, jak umiejętnie zarządzać swoimi emocjami, by osiągnąć biznesowy (i zawodowy zarazem) sukces.
Ciekawe warsztaty dla tych, którzy chcą pracować i pracują "na swoim". Ruszyły zapisy
Fot: pixabay.com

Białostocki Park Naukowo-Technologiczny po raz kolejny zaprasza do swojego biura coworkingowego Centroom na warsztaty. Najbliższe spotkanie odbędzie się 13 czerwca o godz. 16.30. Tym razem głos zabierze Ewa Wierzbicka-Nosal, która opowie, jak zarządzać emocjami i redukować stres, aby w pracy wyjść z wiecznego "trybu przetrwania". 

Tytuł najbliższych warsztatów brzmi "Komunikacja, potrzeby i emocje w biznesie”. Przy tym, jak zapewniają organizatorzy, nie będzie do typowy wykład dotyczący emocji i technik komunikacji. W tym przypadku prowadząca skupi się na nieco innych aspektach, takich jak m.in. mowa ciała oraz komunikacja werbalna i niewerbalna.  Prelegentka zapozna też wszystkich uczestników szkolenia z "aspektami komunikacji sprawczej, czyli znaczącej i efektywnej, opartej na wymianie, pozwalającej doświadczać prawdziwego porozumienia i relacji z ludźmi".

Ewa Wierzbicka-Nosal jest wykładowcą akademickim z wieloletnim doświadczeniem, dyplomowanym mediatorem stałym, coachem transformatywnym, mentorką oraz autorką licznych publikacji. Jest również współorganizatorką pierwszego w naszym mieście programu prawniczego mentoringu kobiecego Stowarzyszenia 100-lecie Kobiet i Wydziału Prawa UwB.

Zainteresowani mogą się już zapisywać na stronie Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego, warto się pospieszyć, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona. 

Więcej: Warsztaty "Komunikacja, potrzeby i emocje w biznesie"

Portal BialystokOnline patronuje wydarzeniu

Redakcja JK
24@bialystokonline.pl
1381 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39