Warsztaty "Komunikacja, potrzeby i emocje w biznesie"

dodane dnia: 2024-06-04 przez: Dali01
Impreza Patronat BiałystokOnline.pl
Warsztaty "Komunikacja, potrzeby i emocje w biznesie"
Uwaga: impreza już się odbyła.
Termin imprezy: 2024-06-13
Organizatorzy zapraszają na warsztaty "Komunikacja, potrzeby i emocje w biznesie".

Kiedy żyjesz w nieustannym napięciu i niezgodnie z wyznawanymi wartościami, stajesz się mniej efektywny, co odbija się na zdrowiu, poczuciu spełnienia (a raczej jego braku), kierowaniu życiem i… firmą! Umiejętne zarządzanie emocjami to kompetencja przyszłości, która bardzo pomaga w biznesie. I o tym m.in. będzie mowa na kolejnym warsztacie w Centroom, który poprowadzi Ewa Wierzbicka-Nosal. Ruszyły zapisy na szkolenie, które odbędzie się 13 czerwca.

Białostocki Park Naukowo-Technologiczny zaprasza do biura coworkingowego Centroom na ostatni przed wakacjami warsztat organizowany w ramach cyklu Centroom Przedsiębiorczości. 13 czerwca o godzinie 16.30 rozpocznie się 2-godzinny, niezwykle EMOCJONUJĄCY warsztat. Ze sceny po raz kolejny przemówi inspirująca kobieta, tym razem w temacie efektywnej komunikacji w biznesie. Ewa Wierzbicka-Nosal przekaże uczestnikom wiedzę o tym, jak świadomie zarządzać emocjami i redukować stres, aby wyjść z wiecznego „trybu przetrwania”. Szykuje się niezwykle inspirujące spotkanie!


"Komunikacja, potrzeby i emocje w biznesie"

Nie będzie to klasyczny wykład akademicki o emocjach i technikach komunikacji, o jej płaszczyznach, mowie ciała, komunikacji werbalnej i niewerbalnej. Prowadzącej zależy na zapoznaniu uczestników z aspektami komunikacji sprawczej, czyli znaczącej i efektywnej, opartej na wymianie, pozwalającej doświadczać prawdziwego porozumienia i relacji z ludźmi – takich, w których asertywnie wyrażamy siebie i swoje poglądy w zgodzie z własnymi wartościami.

Inteligencja emocjonalna jest dziś kompetencją przyszłości i w konsekwencji zwiększa efektywność współpracy dzięki zrozumieniu emocji i potrzeb partnera biznesowego, klienta, pracownika. Według Ewy Wierzbickiej-Nosal, zrozumienie emocji jest kluczem do równowagi.

Uczestnicy warsztatów dowiedzą się:
• czym są emocje,
• jak powstają,
• co nam robią i jak świadomie nimi zarządzać,
• o skutecznych technikach na przeramowanie emocji, redukcję stresu oraz sposobach wyjścia z tzw. "trybu PRZETRWAĆ"


O prowadzącej:

Ewa Wierzbicka-Nosal
- wykładowca akademicki z 20-letnim doświadczeniem, dyplomowany mediator stały, coachtransformatywny, mentorka, autorka licznych publikacji, matematyk, statystyk.

Współorganizatorka pierwszego w Białymstoku projektu mentoringowego PROGRAM PRAWNICZEGO MENTORINGU KOBIECEGO Stowarzyszenia 100-lecie Kobiet i Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Współorganizatorka Śniadań z wizytówką, przestrzeni stworzonej z myślą o kobietach, które w swoim życiu są nastawione na rozwój i samorealizację oraz są zaangażowane w postęp społeczny i gospodarczy naszego regionu.


Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto zapisać się już teraz. Koszt udziału wynosi 59brutto za osobę.

Zapisy dostępne na stronie internetowej: https://bpnt.bialystok.pl/PL/spolecznosc-bpn-t/startup-kalendarz/komunikacja-potrzeby-i-emocje-w-biznesie-zapisz-sie-na-warsztaty-w-centroom-47

Miejsce: Centroom, ul. Sienkiewicza 9, Białystok
Termin: 13 czerwca2024 r., godz. 16.30-18.30
Cena:59 zł brutto za osobę
Organizator: Białostocki Park Naukowo-Technologiczny i Centroom
Miejsce imprezy
ul. Sienkiewicza 9
15-092 Białystok

1415 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39