Ciężarówka Coca-Coli w Białymstoku. Tłumy na Rynku Kościuszki [ZDJĘCIA]

2023.12.20 20:29
Wielka, czerwona ciężarówka Coca-Coli, z niezliczoną ilością światełek i wielkim wizerunkiem świętego Mikołaja wprowadza bożonarodzeniowy klimat wszędzie, gdzie przyjeżdża. W tym roku było wiadome, że odwiedzi Słupsk, Gniezno, Lublin i Warszawę. Dzięki głosowaniu internautów zawitała także na białostocki Rynek Kościuszki.
Ciężarówka Coca-Coli w Białymstoku. Tłumy na Rynku Kościuszki [ZDJĘCIA]
Fot: Kamil Pietraszko
Na zebranych czekało wiele atrakcji

Świąteczna ciężarówka Coca-Coli to prawdziwa legenda. Niektórzy mówią, że wraz z nią przyjeżdża duch świąt. Dzięki internautom pojazd zawitał dzisiaj (20.12) do Białegostoku.

Na Rynku Kościuszki ustawiły się prawdziwe tłumy. Długie kolejki chętnych do zrobienia pamiątkowego zdjęcia, a także po różne upominki i atrakcje. Można było odebrać darmową puszkę Coca-Coli, wciąć udział w filmiku z Mikołajem w fotobudce 360 czy też otrzymać szklankę owego czarnego napoju z wygrawerowanym napisem.

Imprezie towarzyszyły także występy artystyczne, m.in. jednej z finalistek Voice of Poland.

Współpraca z PCK

Wizycie ciężarówki Coca-Coli towarzyszą prospołeczne inicjatywy, wszystko dzięki współpracy z Polskim Czerwonym Krzyżem. Podczas przyjazdu w ramach akcji "Świat potrzebuje więcej Mikołajów" zaplanowano liczne atrakcje.

Powrót po kilku latach

Ciężarówka Coca-Coli już przyjeżdżała do naszego miasta. Białystok był na jej trasie w 2015 r. Wówczas cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Wielu mieszkańców przybyło, by móc zrobić sobie przy niej zdjęcie. Można było wówczas też wejść do środka i odbyć wirtualną przejażdżkę saniami Mikołaja i przygotować prezenty w „fabryce upominków".

Kamil Pietraszko
24@bialystokonline.pl

849 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39