POLECAMY
W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia poinformowało o nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w kraju. Śląsk - to region, w którym wciąż resort odnotowuje najwięcej zakażeń Covid-19.
- Mamy 245 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem - podał po godz. 10.00 resort zdrowia. Nowo potwierdzone przypadki pochodzą z województw: śląskiego (189), wielkopolskiego (16), zachodniopomorskiego (12), małopolskiego (10), świętokrzyskiego (4), lubelskiego (4), pomorskiego (3), lubuskiego (3), dolnośląskiego (3), kujawsko-pomorskiego (1). Niestety poranny raport przynosi też informacje o kolejnych zgonach. Walkę ze śmiertelnym wirusem przegrali: 78-letni mężczyzna - Tychy, 78-letni mężczyzna - Cieszyn, 60-letnia kobieta - Puławy. Wszystkie osoby miały choroby współistniejące. Liczba osób zakażonych koronawirusem wzrosła do 19 983 (965 osób zmarło). 8452 osoby wyzdrowiały Według porannego raportu podanego przez Ministerstwo Zdrowia w szpitalach przebywa 2330 osób, na kwarantannie domowej - 77 461, a nadzorem epidemiologicznym jest objętych 19 729 osób. Wyzdrowiały zaś 8452 osoby.
Paulina Górska
24@bialystokonline.pl
Aktualności 15:23
Nauka 10:00
Sport 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Kulinaria 2026.06.26 15:15
Aktualności 2026.06.26 15:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji