Czesuaf i Widelec, czyli Supraski Weekend Kabaretowy

2012.04.12 00:00
To będzie jeden z najweselszych weekendów w Supraślu. Na scenie Domu Ludowego oraz w klubie Alkierz wystąpią dwa kabarety: poznański Czesuaf i białostocki Widelec.
Czesuaf i Widelec,  czyli Supraski Weekend Kabaretowy
Fot: materiały organizatora
Kabaret Czesuaf

Czesuaf to trzech mężczyzn z ułańską fantazją i niemałym doświadczeniem scenicznym. Kabaret z powodzeniem łączy humor społeczno-obyczajowy ze sporą dawką absurdu. Ta mieszanka jest znakomicie przyjmowana przez widownię zarówno w małych, kameralnych salach, jak i podczas imprez firmowych oraz widowisk plenerowych. Czesuaf zdobył liczne nagrody m.in II nagrodę na przeglądzie PAKA 2007 i 2009. W Supraślu wystąpią w piątek, 13 kwietnia z najnowszym show pt. "Program na Życzenie".

Natomiast w sobotę, publiczność rozśmieszać będzie lokalny reprezentant sceny kabaretowej - grupa Widelec. Istnieje już 13 lat, na swoim koncie ma ponad 1250 występów i nagrody na większości festiwali kabaretowych w Polsce, w tym nagrodę główną PAKI 2008. Co więcej, Widelec może się również pochwalić ustanowieniem Rekordu Guinnessa za występowanie non stop przez 24 godziny. Kto ich jeszcze nie widział, niech lepiej się nie przyznaje i w sobotę odwiedzi Alkierz.

więcej o wydarzeniu:

Supraski Weekend Kabaretowy - Czesuaf i Widelec

MAG

1234 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39