Czy po trzydziestu latach związku jest jeszcze miejsce na namiętność?

2024.04.18 07:28
Czym jest prawdziwa miłość w związku? Opiera się tylko na miłosnych uniesieniach, a może jest czymś więcej niż fizycznością? Odpowiedź na to pytanie przedstawi Teatr TeTaTeT w spektaklu "Seks dla opornych".
Czy po trzydziestu latach związku jest jeszcze miejsce na namiętność?
Fot: Materiały organizatora

Spektakl "Seks dla opornych" Teatru TeTaTeT będzie prezentowany w sobotę (20 kwietnia) na scenie Nie Teatru.

Spektakl "Seks dla opornych" Teatru TeTaTeT

"Seks dla opornych" to komedia teatralna, która rzuca światło na życie małżeńskie po blisko trzydziestu latach. Główni bohaterowie, Karol i Barbara, prowadzą spokojne życie, jednak pewnego dnia Barbara postanawia ożywić ich związek i przywrócić dawną namiętność. Wyruszają więc w podróż tylko we dwoje, z nadzieją na nowe doznania.

Przed otwarciem poradnika "Seks dla opornych" muszą zmierzyć się jednak z przeszłością i wzajemnymi konfliktami. W trakcie próby ożywienia ich życia intymnego, znajdują się w absurdalnych sytuacjach, które prowadzą ich do refleksji nad sensem codzienności i wartością bliskości w małżeństwie. W końcu odkrywają, że prawdziwa miłość tkwi w przyjaźni, codziennych gestach, wzajemnym zaufaniu i bliskości.

Reżyserem spektaklu jest Marek Kępiński. Scenografię przygotowała Joanna Biskup-Brykczyńska. W rolach głównych występują Teresa Bielińska i Mirosław Bieliński.Więcej informacji: Spektakl "Seks dla opornych" - Teatr TeTaTeT

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1344 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39