Czy Polska może Cię "podjarać"? Zostań Wakacyjnym Zwiadowcą Kraju

2011.06.07 00:00
Jak plażowanie, to w Egipcie, jak narty, to we Włoszech, jak romantyczny weekend, to w Paryżu... Czy Polska nie jest już dla nas atrakcyjna? Serwis otoWakacje.pl pod hasłem "Czy jarasz się Polską?" szuka osób, które sprawdzą, jak czerpać radość z wypoczynku w kraju.
Czy Polska może Cię "podjarać"? Zostań Wakacyjnym Zwiadowcą Kraju
materiały organizatora

Ruszyła akcja rekrutacyjna na stanowisko: Wakacyjny Zwiadowca Kraju. Cel - sprawdzić, czy Polska jest jeszcze atrakcyjna turystycznie dla swoich mieszkańców. Wymagania - pozytywna energia, chęć podróżowania, wakacyjna dyspozycyjność.

Siedmiu testerów, którzy wyruszą w dwutygodniową trasę, by odkryć pełną pozytywnej energii Polskę, wyłonionych zostanie podczas dwóch etapów rekrutacji. W pierwszej kolejności, osoby kandydujące na stanowisko Wakacyjnego Zwiadowcy Kraju muszą wykonać zadanie rekrutacyjne - stworzyć opis swojej wyprawy do... supermarketu w taki sposób, jakby to była przygoda ich życia. Tekst wraz z CV oraz dwoma "odjechanymi" zdjęciami należy przesłać za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie akcji www.czyjaraszsiepolska.pl.

Najciekawsi kandydaci zostaną zaproszeni do Warszawy do drugiego etapu rekrutacji, podczas którego wyłonieni zostaną zwycięzcy - Wakacyjni Zawiadowcy Kraju.

Poszukiwani są wszyscy, którzy nie znoszą nudy, uwielbiają wypoczywać oraz są dyspozycyjni między 21 czerwca a 11 lipca. Już wkrótce mogą dołączyć do grupy zwiadowczej, która wyjedzie za darmo w Polskę z nowoczesnym tabletami Samsung Galaxy Tab i opisze swoje wrażenia z wizyty w najbardziej atrakcyjnych miejscach w kraju. Rekrutacja trwa do 19 czerwca.

andy

1479 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39