Czy terapia to klucz do uratowania związku? Na to pytanie odpowie "Cudowna Terapia"

2024.03.27 11:04
"Cudowna Terapia" to prawdziwa komedia terapeutyczna z gwiazdorską obsadą w rolach głównych. Już niebawem będzie można ją zobaczyć na scenie Domu Kultury w Łapach.
Czy terapia to klucz do uratowania związku? Na to pytanie odpowie "Cudowna Terapia"
Fot: Artex agencja artystyczna

Spektakl "Cudowna Terapia" będzie prezentowany w niedzielę (7 kwietnia) na scenie Domu Kultury w Łapach.

"Cudowna Terapia"

"Cudowna Terapia" to komedia teatralna, która skupia się na życiu małżeńskim i relacjach między partnerami. Głównymi bohaterami są Państwo Dorek, doświadczone małżeństwo, które znajduje się w punkcie krytycznym swojego związku. Przeplatając elementy humorystyczne z refleksyjnymi momentami, spektakl przedstawia ich próbę terapii małżeńskiej jako ostatnią szansę na uratowanie swojego małżeństwa.

W trakcie sesji terapeutycznych para zostaje skonfrontowana z różnymi ćwiczeniami i metodami, które mają pomóc im zrozumieć swoje relacje, na nowo odkryć wspólne wartości i nauczyć się lepiej komunikować. To ostatnia szansa na uratowanie ich małżeństwa, jednak czy okaże się skuteczna?

W roli Joanny Dorek będzie można zobaczyć uwielbianą przez polską widownię aktorkę Dominikę Ostałowską. W Walentego Dorek wcielać się będzie Dariusz Kordek, natomiast w terapeutę Andrzej Młynarczyk.WIĘCEJ INFORMACJI: Spektakl "Cudowna Terapia"

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

762 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39