Czy Up To Date Festival się odbędzie? Jest oświadczenie organizatorów

2020.04.03 15:44
"Jeśli Wy nie będziecie mogli przybyć na Up To Date Festival, to Up To Date Festival znajdzie drogę do Was" - zapewniają organizatorzy imprezy. Kolejna edycja festiwalu zapowiadana jest od 3 do 6 września 2020 roku.
Czy Up To Date Festival się odbędzie? Jest oświadczenie organizatorów
Fot: Grzegorz Chuczun

Festiwal znajdzie drogę do Was

"Od pierwszej edycji minęło sporo czasu. Przez ponad dekadę wiele uległo zmianie. Co roku, jako organizatorzy festiwalu, stawaliśmy przed nowymi wyzwaniami. Jak zdobyć środki na planowany booking? W jaki sposób poprawić festiwalową infrastrukturę? Jak zadbać o Was na miejscu? Jak ułatwić Wam dojazd? Wreszcie: jak zaskoczyć Was promocyjnie? Te pytania można mnożyć. Teraz stajemy przed zupełnie nowym wyzwaniem. Sytuacja, w której znalazła się dziś cała scena muzyczna i środowisko artystów na całym świecie, sprawia, że my, jako organizatorzy festiwalu, nie chcemy dłużej trzymać Was w niepewności. Dlatego w tym miejscu i w tej trudnej sytuacji, w której wszyscy znaleźliśmy się, oficjalnie informujemy, że jeśli Wy nie będziecie mogli przybyć na UTDF, to UTDF znajdzie drogę do Was" - oświadczyli Jędrzej Dondziło i Cezary Chwicewski.

Jednocześnie mają nadzieję, że w dniach 3-6 września 2020 roku zobaczymy się przy festiwalowych scenach w Białymstoku.

"Jeśli jednak nie będzie to możliwe, to gwarantujemy, że nie zostawimy Was samych. Obiecujemy, że dowieziemy Wam te same emocje, które zawsze były kojarzone z naszym festiwalem, i dla których potrafiliście przyjechać z najdalszych zakątków świata" - piszą w oświadczeniu.

Pierwszy Domowy Salon Ambientu

Jednocześnie organizatorzy Up To Date Festival zapraszają na Pierwszy Domowy Salon Ambientu.

W najbliższą niedzielę, od godziny 20.00, prosto z "salonu" dyrektora artystycznego Up To Date Festivalu, Jędrzeja Dondziło, realizowana będzie transmisja on-line w ramach Pierwszego Domowego Salonu Ambientu. To kolejne z działań ekipy Up To Date, które ma pomóc wytrwać w domowej kwarantannie. Zagrają Michał Wolski, Tadeusz Konieczny i Dtekk.

Cały czas możecie korzystać ze specjalnie przygotowanych playlist pod nazwą Dom Pełen Muzyki publikowanych cyklicznie na profilu festiwalu na Facebooku. Nadal dostępny jest także zapis transmisji ośmiogodzinnego seta w wykonaniu Dtekka, czyli wspomnianego Jędrzeja Dondziło.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1144 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39