Darmowe spotkanie z Martą Zucker - dowiedz się więcej o startupach i biznesie

2017.12.11 13:31
We wtorek (12.12) w Centroom zaplanowano bezpłatne spotkanie ze specjalistką od biznesu i startupów - Martą Zucker.
Darmowe spotkanie z Martą Zucker - dowiedz się więcej o startupach i biznesie
Fot: pixabay.com

Marta Zucker jest specjalistką w swoim fachu. O biznesie i startupach wie niemalże wszystko. Chętnie dzieli się swoją wiedzą podczas spotkań. Mnóstwo porad i własnych spostrzeżeń zamieszcza także w swoich książkach. Nie bez powodu jest autorką kilkudziesięciu raportów marketingowych.

Zucker napisała znane książki o sukcesie polskich startupów na arenie międzynarodowej: "Kobiety globalne w świecie start-upów. Rozmowy w Dolinie Krzemowej" oraz "Igrzyska talentów w Dolinie Krzemowej. Rozmowy z mistrzami start-upów".

Białostocki Park Naukowo-Technologiczny wspólnie z Podlaskim Związkiem Pracodawców i Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości zapraszają na darmowe spotkanie z autorką.

Na początku wyjawi ona uczestnikom, jak lepiej orientować się w temacie startupów, by dotarły na sam szczyt. Później będzie czas na dyskusję, pytania i odpowiedzi.

Podczas wydarzenia będą też poruszane takie zagadnienia jak: wartości Doliny Krzemowej, na jakim etapie działalności warto tam jechać, co to jest "pay it forward" i na czym polega uczciwość biznesowa i zaufanie w biznesie. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.00

Udział jest bezpłatny, konieczna jest wcześniejsza rejestracja. Więcej: Spotkanie z Martą Zucker w Centroom

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1715 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39