Darmowe warsztaty dla dzieci. Ruszyły zapisy

2016.04.26 13:17
Galeria Arsenał przyjmuje zapisy na warsztaty, które odbędą się w ramach Festiwalu Książki Artystycznej dla Dzieci. Impreza odbędzie się w dniach 7-8 maja.
Darmowe warsztaty dla dzieci. Ruszyły zapisy
Fot: materiały organizatora
Borsuk Tomik - maskotka festiwalowa

Dzieci będą mogły uczestniczyć w wielu rodzajach warsztatów. Stworzą wspólnie alfabet, dowiedzą się, czym jest design, poznają różne formy liter i cały cykl powstawania książki w wydawnictwie. Nie zabraknie oczywiście warsztatów rysunkowych, plastycznych i językowych. To oferta dla dzieci w różnym wieku.

Ruszyły zapisy na warsztaty. Potrwają do poniedziałku (2 maja) do godz. 12.00. Każdy indywidualny uczestnik może zgłosić się maksymalnie na dwa warsztaty podczas trwania Festiwalu.

Głównym założeniem tegorocznego Festiwalu Książki Artystycznej dla Dzieci jest skupienie się na literaturze dziecięcej wartościowej pod względem formy i treści, niejednokrotnie publikowanej przez małe i niezależne wydawnictwa. W tym roku w centrum uwagi będzie kluczowy aspekt wizualnej strony każdej książki, który jednocześnie jest nośnikiem sensu, czyli litera i typografia. Podczas Festiwalu organizowany jest kiermasz, na którym można będzie kupić książki w atrakcyjnych cenach. Nie zabraknie też wystawy i spotkań z twórcami.

Impreza odbędzie się w Galerii Arsenał. Patronujemy wydarzeniu.

Szczegóły: Festiwal Książki Artystycznej dla Dzieci - zapisy na warsztaty

Program: Festiwal Książki Artystycznej dla Dzieci

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1114 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39