Darmowy wyjazd do Portugalii, by uczyć się przedsiębiorczości. Trwa rekrutacja

2018.01.25 11:49
Ruszył nabór do projektu Academic Business Coach – MELES 2.0 finansowanego z programu Erasmus+. Można za darmo wyjechać do Portugalii, by nauczyć się przedsiębiorczości.
Darmowy wyjazd do Portugalii, by uczyć się przedsiębiorczości. Trwa rekrutacja
Fot: pixabay.com

Studenci każdego typu studiów mogą wziąć udział w naborze do szkoły letniej, gdzie nauczą się przedsiębiorczości. Ci, którzy się dostaną, zamieszkają przez jakiś czas w słonecznym Aveiro w Portugalii, nad samym brzegiem oceanu. Politechnika Białostocka przypomina, że pokrywa zarówno koszty nauki, podróży oraz pobytu za granicą. Wszystko w ramach projektu Academic Business Coach – MELES 2.0.

W trakcie szkoły letniej zaplanowano zajęcia i sesje trenerskie, które mają na celu rozwinięcie umiejętności w zakresie komercjalizacji projektów B+R. Będzie to także okazja do podszlifowania języka, bowiem zajęcia będą po angielsku. Studenci poznają wybitnych specjalistów z Akademii Morskiej w Szczecinie, z Uniwersytetu w Aveiro (Portugalia), z Uniwersytetu w Lipsku (Niemcy), z Uniwersytetu w Aegean (Grecja) oraz z Politechniki Białostockiej, którzy przekażą im swoją wiedzę odnośnie przedsiębiorczości.

Chętni mogą się zgłaszać do 8 lutego. Muszą wysłać formularz rekrutacyjny dostępny na stronie Politechniki Białostockiej. O szczegóły można pytać wysyłać maila na adres: meles.project@gmail.com.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1246 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39