Długa przerwa świąteczna białostockich studentów

2014.12.21 00:00
Od poniedziałku (22.12) studenci Uniwersytetu w Białymstoku rozpoczynają wakacje zimowe. Uczniowie Politechniki Białostockiej będą mieli wolne od środy (24.12).
Długa przerwa świąteczna białostockich studentów
Fot: Archiwum

W tym roku białostoccy studenci będą mieli wyjątkowo długą przerwę świąteczną. Potrwa ona około 3 tygodni. Zajęcia dydaktyczne na obu uczelniach rozpoczną się dopiero 11 stycznia. Jest to doskonała okazja do nabrania sił przed zbliżającą się sesją.

- Bardzo się cieszę, że przerwa świąteczna będzie tak długa. Jest to dla mnie ważne, ponieważ obchodzę zarówno święta katolickie, jak i prawosławne. Gdyby zajęcia rozpoczęły się wcześniej, wówczas miałabym zaległości, które trzeba byłoby nadrobić – mówi Ania, studentka I roku Uniwersytetu w Białymstoku. – Chciałabym zacząć powtarzać materiał przed egzaminami, ale czy to zrobię? Zobaczymy – dodaje.

Na Uniwersytecie w Białymstoku sesja rozpocznie się 9 lutego i potrwa 2 tygodnie. Na Politechnice Białostockiej wiedza studentów zostanie zweryfikowana wcześniej – od 31 stycznia do 11 lutego.

Justyna Kozicka
justyna.k@bialystokonline.pl

1268 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39