Dobra zabawa na wysokim poziomie. Teatrzyk Gędźba w Nie Teatrze [BILETY]

2023.02.16 15:02
Takich grup jest coraz mniej - zawodowi aktorzy tworzą literacki, inteligencki kabaret. Teatrzyk Gędźba będzie można zobaczyć, i przede wszystkim posłuchać, w Białymstoku. To będzie dobra zabawa na wysokim poziomie.
Dobra zabawa na wysokim poziomie. Teatrzyk Gędźba w Nie Teatrze [BILETY]

Teatrzyk Gędźba to kabaret aktorski współtwórców Kabaretu Na Koniec Świata i serialu La La Poland. Artyści wracają w nowej odsłonie i zapraszają na spektakl "Konie i Cebula, czyli the best of". Będzie to wybór ich najlepszych skeczy i piosenek powstałych w przeciągu ostatnich 10 lat ich działalności kabaretowej.

Ulubieńcy warszawskiej widowni zaprezentują kolorowe, pełne humoru show, w którym abstrakcja łączy się z groteską, sacrum przeplata się z profanum, uwypuklając absurdy naszej rzeczywistości i komiczne aspekty natury ludzkiej. Wszystko jak zawsze w bezpośrednim kontakcie z widownią i z zachowaniem dobrego smaku.

Zderzenie aktorskich osobowości i inteligentnego kabaretu, który wspólnie tworzą ci artyści - to rzadkość. Najlepsze skecze zebrali w znakomity program, który nawiązuje do najlepszych tradycji kabaretowych.

Teatrzyk Gędźba tworzą: Paweł Koślik, Wojciech Solarz, Maciej Makowski, Eliza Borowska, Monika Mariotti, Robert Majewski oraz Mateusz Wachowiak.

Będzie ich można zobaczyć na scenie białostockiego Nie Teatru w niedzielę, 29 lutego. Początek spektaklu o godz. 18.30.

Wśród naszych czytelników rozlosujemy podwójne zaproszenie na występ Teatrzyku Gędźba -tutaj.

Ewelina Sadowska-Dubicka
ewelina.s@bialystokonline.pl

1474 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39