Dom

Drewniane meble kuchenne na zamówienie przeważają nad innymi rozwiązaniami. Dlaczego?

2022.12.05 09:08
Meble na wymiar są niewątpliwie najlepszym rozwiązaniem dla osób, którym zależy, aby każdy centymetr pomieszczenia został dobrze zagospodarowany. W stolicy Podlasia drewniane meble na zamówienie oferuje firma Profusion Meble Białystok.
Drewniane meble kuchenne na zamówienie przeważają nad innymi rozwiązaniami. Dlaczego?
Fot: Profusion Meble Białystok

Zalety mebli na wymiar

Największym atutem mebli wykonanych na zmówienie jest możliwość idealnego dopasowania zabudowy pod każde wnętrze. Dzięki temu, maksymalnie wykorzystamy całą przestrzeń kuchni. Ponadto drewniane meble na wymiar sprawiają, że kuchnia stanie się stylowa i funkcjonalna.

Meble na zamówienie przeważają nad innymi rozwiązaniami, takimi jak zakup gotowych zestawów znanych sieciówek meblarskich. Meble zrobione na wymiar można dopasować pod indywidualne potrzeby użytkowników, w tym także pod wzrost domowników. Dzięki temu nie zmarnujemy ani centymetra przestrzeni. Ponadto drewniane meble kuchenne na wymiar sprawdzą się idealnie w nietypowych pomieszczeniach, posiadających m.in. skosy czy nierówne ściany. W wielu mieszkaniach, zwłaszcza tych niewymiarowych, meble kuchenne na wymiar to jedyne możliwe rozwiązanie na ergonomiczne i komfortowe zaplanowanie przestrzeni do przyrządzania posiłków.

Kolejną zaletą mebli na wymiar jest to, że profesjonalny projektant zawsze z łatwością zaproponuje najlepszy układ mebli, co pozwoli na optymalizację dostępnej przestrzeni. Szczególnie jest to ważne, gdy kuchnia nie jest zbyt dużych rozmiarów. Co więcej, dzięki meblom kuchennym na zamówienie można wykorzystać także przestrzenie w miejscach trudno dostępnych, gdzie projektanci mogą zaprojektować szafki czy dodatkowe przestrzenie do magazynowania.

Odpowiednio rozmieszczone szuflady, szafki stojące lub wiszące, a także dobrze dobrany sprzęt AGD, ukryty w estetycznej zabudowie sprawią, że przygotowywanie posiłków stanie się zajęciem odprężającym i sprawiającym dużą satysfakcję. Funkcjonalna kuchnia to także kuchnia podzielona na strefę czystą i brudną – meble oraz blaty kuchenne na wymiar stworzą komfortowe miejsce robocze do pracy.

Estetyka idzie w parze z jakością

Kolejną zaletą mebli na zamówienie jest ich estetyka, która zawsze idzie w parze z solidnością ich wykonania. Takie meble umożliwiają dobranie do siebie frontów i blatów, aby tworzyły jedną i spójną kolorystycznie całość. Warto pamiętać, że kuchnia oprócz tego, że powinna być funkcjonalna, musi sprawiać, że będziemy się w niej dobrze czuć. Dzięki indywidualnemu projektowi, wykonanemu przez fachowców z Profusion Meble Białystok, możliwe jest ustalenie nie tylko wymiarów czy kształtów mebli, ale mamy możliwość doboru materiałów według własnych oczekiwań. Dlatego niewątpliwym plusem jest to, że meble na zamówienie w całości odzwierciedlają nasz gust, a każdy element idealnie pasuje do przestrzeni, w której się znajduje, dzięki czemu całość wystroju jest spójna i harmonijna.

Z pewnością kuchnia na zamówienie będzie bardziej wytrzymała, ponieważ meble na wymiar są przede wszystkim dużo lepszej jakości, niż te pochodzące z masowej produkcji. Firma Profusion Meble Białystok stawia na najwyższej jakości materiały, takie jak naturalne drewno. W zależności od rodzaju kuchni – fronty mogą być z ozdobnymi uchwytami, wyposażone w system cichego domykania, a także można wybrać fronty bez uchwytów, co szczególnie pasuje w nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach.

Mimo że meble wykonane na zamówienie mają lepszą jakość, to ich cena często może być porównywalna do tych, które można kupić w popularnych sklepach sieciowych. Jednak meble dostępne w tych sklepach nie są wykonane z materiałów wysokiej klasy i po krótkim czasie od zakupu mogą wymagać naprawy lub wymiany. Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na droższe, czy tańsze rozwiązania, możesz mieć pewność, że jakość będzie odpowiadała ich cenie. Meble na wymiar są wytwarzane z o wiele większą starannością niż te produkowane masowo.

Firmy zajmujące się robieniem mebli na wymiar zazwyczaj oferują transport i montaż w cenie usługi. W przypadku sklepów sieciowych takie usługi są często dodatkowo płatne lub niedostępne. Kolejnym plusem zamawiania mebli na wymiar jest wygoda, ponieważ nie musimy się niczym martwić – fachowcy z salonu mebli zmierzą dokładnie pomieszczenie, następnie wykonają meble i je zamontują, a nam pozostanie jedynie cieszenie się z nowej aranżacji kuchni. W stolicy województwa podlaskiego drewniane kuchnie na wymiar oferuje firma Profusion Meble Białystok. Wybrane projekty kuchni można obejrzeć stacjonarnie w ich salonie, który znajduje się przy ul. Przędzalnianej 60 w CH Fasty w Białymstoku, a także poprzez stronę internetową: profusionmeble.pl.

[ARTYKUŁ SPONSOROWANY]

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl

1007 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39