Drony - Fly Away Plus Białystok

dodane dnia: 2018-09-18 przez: Fly Away Plus Cezary Dobrzyński
Termin promocji: 2018-09-18 - 2038-09-18
Dron umożliwi Ci oglądanie krajobrazów z zupełnie nowej perspektywy

Drony już dawno trafiły do rąk osób prywatnych. Te niewielkie urządzenia zrewolucjonizowały wiele branż, choć pierwotnie miały służyć głównie wojsku. Maszyny z roku na rok są coraz tańsze i zyskują większą popularność w coraz szerszych kręgach.
Chcesz zostać operatorem drona? A może już nim jesteś i Twój sprzęt uległ wypadkowi? Skorzystaj z usług Fly Away Plus Białystok.

Czytaj więcej https://flyawayplus.eu/

Dzięki dronom lepiej poznasz piękno otaczającej przyrody

Ta maszyna potrafi latać w dowolnym kierunku. W momencie, gdy włączone są wszystkie wirniki, dron unosi się pionowo. Ponadto, pochyla się w kierunku lotu i dużą prędkością przenosi się z miejsca na miejsce. Dzięki temu w krótkim czasie obejrzysz duży fragment danego terenu.
Urządzenie wyposażone jest w kamerę, która umożliwia oglądanie przestrzeni w wysokiej jakości. Ponadto, sprzęt ten jest coraz częściej wyposażony w ogniwo elektryczne zamiast standardowego akumulatora. Umożliwia to podróżowanie dronem na większe odległości, a w razie wyczerpania baterii urządzenie nie spada.

Sprawdź https://flyawayplus.eu/zastosowanie-dronow/

Zostań operatorem drona dzięki Fly Away Plus

Z pomocą Fly Away Plus uzyskasz licencję na pilota tej bezzałogowej maszyny latającej i otworzy Ci to nową ścieżkę kariery. Coraz więcej firm poszukuje bowiem operatorów dronów, którzy np. sfilmują dla nich dane wydarzenie przy użyciu kamery zamieszczonej w urządzeniu. Równie dużym zainteresowaniem cieszy się sprzedaż fotografii wykonywanych przy użyciu tego sprzętu.
Jeżeli nie chcesz otrzymać kary finansowej - zdobądź licencję na pilota drona. Wielokrotnie ich operatorzy byli już pociągani do odpowiedzialności za nielegalne loty. Dzięki wiedzy instruktorów Fly Away Plus unikniesz takich kłopotów.
Wybierz interesujący Cię kurs i przejdź szkolenie praktyczne i teoretyczne, które przygotują Cię do egzaminu.

Poznaj naszą ofertę szkoleniową https://flyawayplus.eu/szkolenia/

866 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39