Duża firma z Podlasia prowadzi rekrutację. Na zatrudnienie może liczyć aż 65 osób

2015.07.10 00:00
Firma Danwood – największy producent domów gotowych w Polsce - ogłosiła rekrutację. Poszukiwanych jest aż 65 pracowników na różne stanowiska.
Duża firma z Podlasia prowadzi rekrutację. Na zatrudnienie może liczyć aż 65 osób
Fot: materiały prasowe

Danwood zatrudni 15 glazurników. Idealnymi kandydatami będą osoby, które mają doświadczenie w układaniu glazury i pracowały już na budowach.

Na pracę może też liczyć stolarz budowlany – na zatrudnienie na tym stanowisku ma szansę aż 20 osób, które już pracowały w tym zawodzie.

Do firmy mogą zgłaszać się również ci, którzy chcieliby pracować jako malarz-szpachlarz. Poszukiwanych jest 30 osób.

- Poszukujemy fachowców z doświadczeniem, którzy pracowali już na budowach. Zapewniamy umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, ubezpieczenie, transport na budowę oraz miejsce zakwaterowania. Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego jest mile widziana, ale nie jest konieczna, ponieważ nawet naszymi zagranicznymi budowami zarządzają polskojęzyczni inżynierowie - mówi Jolanta Kępa, kierownik ds. HR w firmie Danwood S.A.

Firma oferuje zatrudnienie od zaraz na budowach w Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii oraz w Polsce. Kandydaci powinni się więc liczyć z wyjazdami służbowymi.

Kandydatury można wysyłać na adres rekrutacja@danwood.pl, najlepiej jednak zgłaszać się osobiście do siedziby firmy w Bielsku Podlaskim.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1143 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39