POLECAMY
Gdy wiosna w pełni, a pogoda dopisuje, nogi same niosą na spacer, a w tym przypadku racice. Dwa dziki zrobiły sobie niezłą wycieczkę - zawędrowały niemal do ścisłego centrum Białegostoku.
Na terenie I LO przy ul. Brukowej w Białymstoku pojawiły się dwa dziki. Zwierzęta są zabezpieczone za ogrodzeniem szkoły. Dziki odłączyły się od stada z Lasu Solnickiego. "Dzik jest dziki, dzik jest zły..." - tak mówi jedna ze znanych rymowanek, ale najwyraźniej nie jest o dzikach, które postanowiły pospacerować wokół jednego z białostockich ogólniaków - te są spokojne. Wieczorem straż miejska będzie zabezpieczała bezpieczny powrót dzików do lasu.
Paulina Górska
24@bialystokonline.pl
Aktualności 19:54
Kultura i Rozrywka 15:30
Aktualności 15:00
Zdrowie 13:40
Aktualności 12:40
Sport 12:20
Kultura i Rozrywka 12:10
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji