Dwie kolejne ofiary zimy.

2005.02.14 00:00
W sobotę około godz. 15.00 w Tobołowie, gm. Nowinka w zaparkowanym na jednej z posesji citroenie znaleziono zwłoki 26-letniego mieszkańca tej wsi.

Jak ustalili policjanci mężczyzna kilkanaście godzin wcześniej wraz z kolegami spożywał alkohol. Libacja zakończyła się w samochodzie. Uczestnicy rozeszli się, a w pojeździe został jego właściciel, którym nikt przez wiele godzin nie zainteresował się. Najprawdopodobniej przyczyną jego zgonu było wychłodzenie organizmu.
Również w sobotę około godz. 13.30 we wsi Mikłasze gm. Orla znaleziono zwłoki 42-letniego mieszkańca tej miejscowości. Ciało mężczyzny znajdowało się tuż za jego posesją na polu. Policjanci ustalili, że mężczyzna widziany był poprzedniego dnia późnym popołudniem, gdy pod wpływem alkoholu szedł z wiejskiego sklepiku w kierunku swego domu. Najprawdopodobniej przyczyną jego zgonu było również wychłodzenie organizmu.
Dotychczas na Podlasiu odnotowano 18 zamarznięć. Jednak biorąc pod uwagę warunki pogodowe może to nie być bilans ostateczny. Dlatego apelujemy: nie bądźmy obojętni i o każdym przypadku zauważenia człowieka leżącego na mrozie informujmy policję. To z pewnością może uratować komuś życie.


1162 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39