Dwóch piłkarzy wzmocni szeregi Jagiellonii Białystok?

2013.10.16 00:00
Być może już niedługo dwóch testowanych piłkarzy wzmocni Jagiellonię Białystok. Na celowniku żółto-czerwonych są: 26-letni Senegalczyk Souleymane Tandia oraz 23-letni Hiszpan Marc Fernandez Gracia.
Dwóch piłkarzy wzmocni szeregi Jagiellonii Białystok?
Fot: jagiellonia.net

Dziś (16.10) na przedmeczowej konferencji prasowej trener Piotr Stokowiec pozytywnie wypowiadał się o umiejętnościach wyżej wymienionych graczy, którzy wystąpili ostatnio w meczu kontrolnym z Żalgirisem Wilno.

Póki co, Marc Fernandez Gracia wyjechał do swojego kraju. Jednak jest szansa, że wróci do stolicy Podlasia na dłużej. W przypadku Hiszpana w grę wchodzi umowa do końca sezonu. Pomocnik występował ostatnio w rezerwach RCD Mallorca.

- Jestem za tym, żeby podpisać kontrakt z Fernandezem, żeby mógł występować, a później podjąć ostateczną decyzję. Ale nie wiem, jak to wygląda formalnie, rozmowy toczą się między menedżerem a klubem - powiedział trener Piotr Stokowiec.

Z kolei Souleymane Tandia nadal przebywa w Białymstoku i trenuje z zespołem. Przypomnijmy, że piłkarz gra na pozycji obrońcy. Ostatnio występował w węgierskim Honved Budapest.

- Od strony sportowej jesteśmy zainteresowani jego pozyskaniem. Rozmowy trwają, ale nie wiem, jak się potoczą, bo kontrakt nie jest w mojej gestii. Badane są możliwości, jak to wygląda od strony formalnej. Nie wiem jak jego ostatni kontrakt został rozwiązany - powiedział o Senegalczyku szkoleniowiec Jagi.

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl

1463 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39