Dwóch trenerów odeszło, jeden przyszedł. Kolejne roszady w Jagiellonii Białystok

2020.01.08 17:40
Adrian Siemieniec oraz Piotr Jankowicz nie są już pracownikami Jagiellonii. Obaj trenerzy w środę (8.01) rozwiązali umowy z podlaskim klubem za porozumieniem stron.
Dwóch trenerów odeszło, jeden przyszedł. Kolejne roszady w Jagiellonii Białystok
Fot: Grzegorz Chuczun
Adrian Siemieniec pracował w Jagiellonii od 14 czerwca 2017 r.

Po tym, jak do białostockiego klubu przyszedł Iwajło Petew, pewne było, że to nie koniec roszad w sztabie szkoleniowym Jagiellonii. Bułgar już na wstępie zaznaczył bowiem, że w stolicy Podlasia będzie chciał się otoczyć kimś, kogo dobrze zna, przez co niektóre osoby pracujące w drużynie o żółto-czerwonych barwach musiały się liczyć z utraceniem posady.

W środę Jagiellonia poinformowała, że swą przygodę z białostockim zespołem zakończyli Adrian Siemieniec oraz Piotr Jankowicz. Obaj dołączyli do Jagi w czerwcu 2017 r. za kadencji Ireneusza Mamrota. Pierwszy u byłego już trenera Dumy Podlasia pełnił funkcję jednego z asystentów, zaś drugi z wymienionych szkoleniowców odpowiadał za przygotowanie fizyczne.

Kontrakt z białostocką ekipą podpisał za to Emanuel Lukanow, który w ostatnim czasie pracował z Iwajło Petewem w arabskim Al-Qadisiyah FC.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1172 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39