POLECAMY
We wtorek (07.04), pełniący obowiązki dyrektora Szpitala Wojewódzkiego w Łomży, Jacek Roleder potwierdził PAP, że ma pozytywny wynik testu na zakażenie koronawirusem. Przebywa w kwarantannie domowej i w ten sposób stara się zarządzać placówką.
Dyrektor zarządza placówką medyczną zdalnie. Jak powiedział PAP, stwierdzono u niego wczoraj (06.04) wynik dodatni w badaniu na koronawirusa. Szpital Wojewódzki w Łomży jest obecnie jednoimiennym szpitalem zakaźnym. Trafiają do niego osoby chore i z podejrzeniem zakażenia COVID-19. Liczba osób zarażonych w Polsce koronawirusem wzrosła do 4 848 po tym, jak potwierdzono 316 kolejnych przypadków zakażenia – jak podał we wtorek wieczorem resort zdrowia. Zmarło 18 kolejnych osób.
Paulina Górska
24@bialystokonline.pl
Nauka 10:00
Sport 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Kulinaria 2026.06.26 15:15
Aktualności 2026.06.26 15:00
Aktualności 2026.06.26 13:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji