Dzień dobroczynności. Fundacja "Pomóż Im" organizuje szereg akcji

2013.11.20 00:00
Fundacja "Pomóż Im" wystartowała z nową kampanią społeczną pod hasłem: "Dobroczynność to nasza codzienność". Organizowane wydarzenia mają zwrócić naszą uwagę na to, jak planujemy domowe wydatki.
Dzień dobroczynności. Fundacja "Pomóż Im" organizuje szereg akcji
Fot: sxc.hu

Kampania jest adresowana do mieszkańców województwa podlaskiego i zachęca do wspierania organizacji charytatywnych poprzez comiesięczne wpłaty. Na kampanię składa się szereg wydarzeń charytatywnych współorganizowanych przez Fundację oraz emisja spotu z udziałem Pawła Małaszyńskiego na antenie Radia Białystok

- Impulsem i pretekstem do przygotowania kampanii jest Międzynarodowy Dzień Dobroczynności, który przypada 21 listopada. - mówi Magdalena Wieremiejuk z Fundacji "Pomóż Im" - Hasło kampanii "Dobroczynność to nasza codzienność" ma zwrócić uwagę odbiorców na to, że stałe, comiesięczne wpłaty na rzecz organizacji są w stanie zapewnić jej bezpieczeństwo finansowe i możliwość racjonalnego planowania wydatków.

Dzięki temu organizacje mogą w przemyślany sposób opracować strategię opieki nad swoimi podopiecznymi.

- Pranie, sprzątanie, gotowanie, czy jazda samochodem, każdego dnia wykonujemy mnóstwo czynności. Dlaczego nie dodać by do nich dobroczynności? - pyta Magdalena Wieremiejuk

W przeciwieństwie do 1%, który jest niestabilnym źródłem finansowania, to stali darczyńcy - zarówno firmy, jak i osoby indywidualne - są prawdziwymi filarami finansowania działań organizacji pożytku publicznego. Kampanię wspiera aktor Paweł Małaszyński.

Spis wydarzeń towarzyszących kampanii znajdziemy tutaj

Łukasz Wiśniewski
lukasz.w@bialystokonline.pl

832 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39