Dzień Dziecka. Moc atrakcji na plaży miejskiej w Dojlidach

2017.05.30 13:01
1 czerwca Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z Komendą Wojewódzką Policji zorganizują imprezę pt. "Dzień Dziecka bezpiecznie i sportowo!". Wydarzenie to odbędzie się na plaży miejskiej w Dojlidach.
Dzień Dziecka. Moc atrakcji na plaży miejskiej w Dojlidach
Fot: pixabay.com

Jedna impreza z okazji Dnia Dziecka – ta na stadionie miejskim – już się w sobotę (27 maja) odbyła, ale to nie znaczy, że najmłodsi nie będą mogli celebrować swojego święta także 1 czerwca. Właśnie wtedy zorganizowane zostanie dla nich kolejne specjalne wydarzenie, które – na plaży miejskiej w Dojlidach – wspólnymi siłami stworzą Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Komenda Wojewódzka Policji.

W dniu imprezy, pomiędzy godz. 10.00 a 14.00, na wszystkie zainteresowane osoby czekać będą m.in. wyścigi na rowerkach wodnych dla uczniów powyżej 10 lat, bieg z przeszkodami dla przedszkolaków i uczniów do 10 lat, zabawy na "dmuchańcach" czy też liczne zabawy ruchowe. Nie zabraknie również aspektu edukacyjnego. Policjanci zademonstrują bowiem tresurę psów, pokażą służbowy sprzęt oraz zdradzą techniki i taktyki interwencyjne. Ponadto udostępnione zostanie miasteczko ruchu drogowego, odbędzie się prezentacja pierwszej pomocy przedmedycznej oraz wiele atrakcyjnych konkursów.

Do udziału w wydarzeniu "Dzień Dziecka bezpiecznie i sportowo!" zapraszane są w szczególności grupy zorganizowane z przedszkoli i szkół podstawowych.

W związku z imprezą płatny wstęp na plażę będzie obowiązywał dopiero od 2 czerwca.

Rafał Żuk
rafal.zuk@bialystokonline.pl

1374 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39