Dziewczyny na Politechnikę. Uczelnia zaprasza na dni otwarte

2015.04.20 00:00
W czwartek (23.04) odbędzie się dzień otwarty na Politechnice Białostockiej. Do składania dokumentów będą zachęcane przede wszystkim dziewczyny. Studenci i wykładowcy przygotowali wiele atrakcji dla uczestników spotkania.
Dziewczyny na Politechnikę. Uczelnia zaprasza na dni otwarte
Fot: JK

Impreza rozpocznie się o godzinie 9.00 na Wydziale Elektrycznym Politechniki Białostockiej. Maturzyści będą mieli okazję wziąć udział w prelekcjach i bliżej poznać uczelnię.

Politechnika bierze również udział w akcji "Dziewczyny na politechniki!", dlatego część przygotowanych wykładów będzie skierowana właśnie do pań. Celem tej akcji jest promocja kształcenia technicznego wśród uczennic szkół średnich.

Maturzyści będą także mogli porozmawiać z przedstawicielami wszystkich wydziałów uczelni. Przybyli na dni otwarte będą mogli wziąć również udział w grze terenowej. W ten sposób pracownicy politechniki oraz studenci w ciekawy i zabawny sposób pokażą placówkę. Można będzie wybrać jedną z trzech ścieżek: Kampus, Architektura i Zarządzanie. Uczestnicy zabawy będą wykonywali różne zadania, m.in. w radiu Akadera sprawdzą się jako dziennikarze. Odwiedzą również Centrum Rekrutacji i Bibliotekę oraz zagrają w kalambury w Akademickim Inkubatorze Przedsiębiorczości.

Koniec imprezy o godzinie 14.00.

Justyna Kozicka
justyna.k@bialystokonline.pl

Polecamy lokal
1404 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39