E-commerce Next w Białymstoku. 2 dni zagłębiania się w świat biznesu internetowego

2019.10.09 12:46
Ciekawi prelegenci, szeroki zakres tematów i możliwość poznania nowinek ze świata biznesu internetowego - to wszystko już 11 i 12 października podczas E-commerce Next w Białymstoku.
E-commerce Next w Białymstoku. 2 dni zagłębiania się w świat biznesu internetowego
Fot: pixabay.com

Możliwość zdobycia doświadczeń

W piątek i sobotę w Białymstoku odbędzie się konferencja E-commerce Next. Wydarzenie jest skierowane nie tylko do właścicieli sklepów internetowych, ale także do pozostałych przedsiębiorców oraz ambitnych osób, które myślą o własnym biznesie. Podczas konferencji przedstawiciele firm takich jak CD Projekt S.A, Brand24, Divante, MUVE S.A. czy Księgarnia TaniaKsiazka.pl podzielą się praktyczną wiedzą i doświadczeniem dotyczącym sprzedaży w Internecie.

Pierwszy dzień konferencji wzbogacony będzie o trzy sesje warsztatowe z tematyki kampanii na Facebooku, Amazona czy SEO, SEM. Wydarzenie ma na celu inspirować i motywować uczestników do zakładania, a także rozwijania własnych firm w biznesie internetowym.

- Konferencja E-commerce NEXT to ważne wydarzenie na polskiej scenie sprzedaży internetowej. Podlasie ma ogromny potencjał produkcyjny. Natomiast nie w pełni przekłada się to na sprzedaż e-commerce i cross-border. Podczas wydarzenia będziemy mogli uświadomić lokalny rynek na temat możliwości eksportowych, w szczególności za pomocą zagranicznych platform sprzedażowych. Konferencja jest spotkaniem doświadczonych specjalistów, dlatego warto skorzystać z ich praktyki podczas prelekcji i warsztatów – mówi Damian Wiszowaty z Gonito.

Masa przydatnych informacji

Wśród prelegentów pojawią się takie osoby jak: Anita Kijanka z Come Creations Group, Tomasz Karwatka z Divante, Michał Sadowski z Brand24, Aleksandra Jaroskiewicz z CD PROJEKT S.A., Tomasz Woźniak z Future Mind, Aleksandra Godlewska z e-torty.pl, Tomasz Palak, Damian Wiszowaty z Gonito, Cyptian Iwuć z Iwuc Sp. z o.o., Łukasz Kierus z księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl, Paweł Szymoniak z MUVE S.A., Anna Czyżewska z DrTusz.pl, Paweł Gontarek czy Paweł Paszkowski z Koszulkowo.com, Piotr Litwa.

- Od lat, co najmniej raz w roku, mam przyjemność odwiedzić Białystok na wydarzeniach związanych z branżą e-commerce. Za każdym razem jest to bardzo udany wyjazd, organizatorzy stają na wysokości zadania, aby zaprosić najlepszy prelegentów i stworzyć wyjątkową atmosferę. Zawsze udaje mi się wyciągnąć z wydarzeń informacje, które następnie implementuję we własnym biznesie. Z perspektywy prelegenta trudno mi wskazać inne wydarzenia, w których tak bardzo dba się o prelegentów – mamy zapewnione wszystko, aby poczuć się jak prawdziwy VIP. Jednym słowem polecam i do zobaczenia – podkreśla Cyprian Iwuć z Iwuc sp.zo.o.

Najnowsze narzędzia, sprawdzone koncepcje, masa porad i inspiracji – to tylko część elementów, które zostaną zaprezentowane podczas wydarzenia. Organizatorem jest Fundacja KIR na Rzecz Rozwoju Cyfryzacji Cyberium, zaś partnerem głównym - Białostocki Park Naukowo Technologiczny, w którego murach odbędzie się Ecommerce Next.

Portal Miejski BiałystokOnline objął wydarzenie patronatem medialnym.

Dodatkowe informacje można znaleźć tutaj: Ecommerce Next

Mateusz Nowowiejski
mateusz.nowowiejski@bialystokonline.pl

1354 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39