EA SPORTS wraz Kubą Błaszczykowskim szukają piłkarskich talentów!

2013.04.11 00:00
W ramach kolejnej odsłony kampanii EA SPORTS FIFA 13 Zostań Mistrzem 9 kwietnia wystartowały dwa nowe konkursy: "Odkrywamy piłkarskie talenty" oraz "Najlepsze bramki FIFA". Konkursy skierowane są do dzieci i młodzieży w wieku 7-16 lat.
EA SPORTS wraz Kubą Błaszczykowskim szukają piłkarskich talentów!

W ramach konkursu "Odkrywamy piłkarskie talenty" młodzi zawodnicy będą mogli pochwalić się swoimi umiejętnościami piłkarskimi, poprzez zamieszczenie zgłoszeń wideo w serwisie www.zostanmistrzem.com.pl. Spośród zgłoszonych materiałów wideo EA SPORTS wraz Kubą Błaszczykowskim wybiorą 15 najbardziej utalentowanych piłkarzy. Aby zgłosić się do konkursu, wystarczy nagrać i zamieścić na stronie konkursowej film prezentujący zdolności piłkarskie dziecka w wieku 7-16 lat. Nagrodą dla zwycięzców jest wyjazd na tygodniowy letni obóz piłkarski z Polish Soccer Skills do Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Spale. Filmy można zgłaszać od 9 kwietnia do 31 maja.

Mistrzów wirtualnego futbolu zapraszamy do konkursu "Najlepsze bramki FIFA", w którym zbierane są zgłoszenia zawierające najciekawsze gole strzelone w grach wideo z serii FIFA. Najlepsze bramki zamieszczone na stronie www.zostanmistrzem.com.pl, których autorzy zbiorą największą liczbę głosów, EA SPORTS nagrodzi pięcioma biletami na wrześniowy mecz eliminacyjny Mistrzostw Świata pomiędzy Polską a Czarnogórą oraz spotkaniem z piłkarzem reprezentacji Polski. Materiały wideo zawierające bramki w grze FIFA można zgłaszać od 9 kwietnia do 31 maja.

W obu konkursach internauci mogą włączyć się do zabawy i wesprzeć młodych zawodników, głosując codziennie na wybrane bramki lub promując młode piłkarskie talenty za pośrednictwem portali społecznościowych.

Więcej informacji o kampanii EA SPORTS FIFA 13 Zostań Mistrzem i prowadzonych w jej ramach konkursach na stronie www.zostanmistrzem.com.pl

Cezary Maksimczuk
cezary.m@bialystokonline.pl

Polecamy
Yves Rocher
Yves Rocherul. Hetmańska 16 lok. 24/25 (C.H. Auchan)
15-727 Białystok
rocher.business.site

Więcej informacji
1301 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39