Ekipa Up To Date Festival ogłasza kolejnych artystów [WIDEO]

2013.05.28 00:00
Organizatorzy Original Source Up To Date Festival ogłosili kolejnych artystów, którzy wystąpią w dniach 20-21 września na Węglowej.
Ekipa Up To Date Festival ogłasza kolejnych artystów [WIDEO]
Fot: materiały organizatora
Eprom po raz drugi wystąpi w Polsce

Pierwszy z nich to Eprom, producent pochodzący z Portland w USA. Znany jest ze swoich różnorodnych, energetycznych setów, które zacierają barierę między remiksowaniem hip hopu i dubstepu na żywo, a tworzeniem od podstaw utworów w jego stylistycznie syntetycznym, charakterystycznym, cyfrowym brzmieniu.

Kolejnym artystą jest Istari Lasterfahrer – legenda niemieckiej sceny IDM/Breakcore. Po raz pierwszy w Polsce zagra DJ Overdose z Holandii – reprezentant The West Coast Sound Of Holland. I ostatni z artystów – Sztigar Bonko, awangardowa postać polskiej rapsceny. Jego beaty przypominają twórczość Cypress Hill, House of Pain czy Lords of the Underground.Następne ogłoszenie artystów - 12 czerwca. Trwa przedsprzedaż karnetów. Promocyjna pula 300 sztuk w cenie 39 zł wyprzedała się w całości, obecna cena karnetu to 59 zł. Rusza sprzedaż biletów jednodniowych. Koszt biletu na piątek to 29 zł, a na sobotę 39 zł. Wkrótce organizatorzy zaczną zdradzać, którzy artyści grają danego dnia.

Original Source Up To Date Festival odbędzie się w dniach 20-21 września na Węglowej. To festiwal muzyki elektronicznej, hip-hopu i sztuk wizualnych, zainicjowany w 2010 roku przez środowisko białostockich działaczy kulturalnych i DJ-ów, skupionych wokół Stowarzyszenia Pogotowie Kulturalno-Społeczne. W trakcie trzech edycji festiwalu w imprezie wzięło udział kilkanaście tysięcy osób.

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1311 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39