POLECAMY
W poniedziałek (1.08) w jednym z domów jednorodzinnych na osiedlu Bacieczki wybuchła samochodowa butla gazowa. 47-latek z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala.
Zgłoszenie o wybuchu w domu jednorodzinnym na osiedlu Bacieczki dyżurny komendy miejskiej policji w Białymstoku odebrał w poniedziałek, po godz. 14.00. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 47-latek próbował samodzielnie zdemontować butlę gazową znajdującą się w jego samochodzie. Pojazd był zaparkowany w garażu. W trakcie wykonywania czynności butla gazowa wybuchła. Mężczyzna z poważnymi poparzeniami został przetransportowany do jednej z klinik. Białostoccy policjanci szczegółowo ustalają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia oraz apelują do mieszkańców o rozwagę i ostrożność. Przypominają także, że zainstalowany układ gazowy zasilania samochodu powinien podlegać corocznym przeglądom - pierwszy należy wykonać po roku od montażu.
Kamila Ausztol
kamila.ausztol@bialystokonline.pl
Sport 10:00
Aktualności 07:40
Aktualności 2026.06.27 15:23
Nauka 2026.06.27 10:00
Sport 2026.06.27 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji