El. HPP. Poznaliśmy ostatniego finalistę

2015.11.24 00:00
W niedzielę (22.11) w Drohiczynie odbył się ostatni turniej eliminacyjny tegorocznej odsłony rozgrywek Wojewódzkiego Halowego Pucharu Polski. Awans do finału wywalczyła drużyna TSR Genticus II Białystok.
Fot: PT

W zawodach nad Bugiem, oprócz triumfatora imprezy, udział wzięły KS Sokoły i gospodarz - Żubr Drohiczyn. Z kompletem zwycięstw awans do finału w Grajewie wywalczyli zawodnicy z Białegostoku.

Poniżej przedstawiamy wyniki poszczególnych spotkań:

Żubr Drohiczyn - KS Sokoły 7:4 (4:2)
KS Sokoły - TSR Genticus II Białystok 1:3 (0:1)
TSR Genticus II Białystok - Żubr Drohiczyn 5:3 (3:2)

W związku z wycofaniem się z dalszych rozgrywek Wojewódzkiego Halowego Pucharu Polski drużyny KS Sokół Sokółka, Wydział Futsalu i Piłki Plażowej Podlaskiego Związku Piłki Nożnej podjął decyzję o zakwalifikowaniu do turnieju finałowego zespołu KS Sokół 1946 Sokółka. "Nowy finalista" zajął przed tygodniem (15.11) drugie miejsce w turnieju eliminacyjnym, w którym to zwyciężył KS Sokół Sokółka.

Ostateczny skład finału w Grajewie (29.11) wygląda następująco:

Biała Białystok,
Krymar Białystok,
KS Sokół 1946 Sokółka,
TSR Genticus II Białystok.

Sponsorem tegorocznych rozgrywek Wojewódzkiego Halowego Pucharu Polski jest KajaSport.pl