Emocjom nie było końca. Na Młynowej można było obejrzeć mecz Polski na Euro 2024 [ZDJĘCIA]

2024.06.18 15:30
Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2024 to największe wydarzenie sportowe tego roku. Młynowa zaprasza na rozgrywki sportowe na wielkim ekranie. W niedzielę (16 czerwca) odbył się mecz Polska-Holandia.
Emocjom nie było końca. Na Młynowej można było obejrzeć mecz Polski na Euro 2024 [ZDJĘCIA]
Fot: RoobiShot

Gdy reprezentacja Polski rozgrywała z Holandią mecz na stadionie w Hamburgu w ramach tegorocznych rozgrywek Euro, strefa kibica na Młynowej zapełniła się tłumami miłośników piłki nożnej z naszego miasta. Mimo, iż białostockich kibiców dzieliło od stadionu w Niemczech ponad 1 tys. km, emocje na Młynowej były tak intensywne, jakby mecz o zwycięstwo odbywał się na miejscu.

Miłośnikom piłki nożnej niczego nie brakowało - transmisja meczu na żywo w najwyższej jakości, wygodne leżaki, a co najważniejsze - sportowa atmosfera i to pod gołym niebem. Mimo, iż mecz nie zakończył się sukcesem dla reprezentacji Polski, najbardziej zagorzali fani kibicowali rodakom aż do ostatniej sekundy. Ostatecznie to właśnie Holandia wygrała z wynikiem 2-1.

Transmisje meczów Euro 2024 na Młynowej odbędą się aż do finału, który odbędzie się 14 lipca. W piątek (21 czerwca) na miejscu odbędzie się transmisja meczu Polska-Austria, natomiast we wtorek (25 czerwca) meczu Polska-Francja. Oprócz tego, Młynowa zaprasza na transmisje pozostałych meczów Euro 2024 na wielkim ekranie.

Przypominamy, że Młynowa zaprasza również na inne wydarzenia. Do końca sierpnia, piątki i soboty poświęcone są weekendowym imprezom do białego rana, z muzyką i tańcem. We wtorki, Młynowa zaprasza na zajęcia taneczne. Najbliższe spotkanie odbędzie się 18 czerwca, a następne 25 czerwca.

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl

1091 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39