Extul - Wypożyczalnia elektronarzędzi, sprzętu ogrodniczego i budowlanego

ul. Brzostowskiego 24
15-199 Białystok

tel. 728 898 878, 85 676 07 22
Czynne: PN - SOB: 6.00 - 22.00
Karty płatnicze: nie
Ilość wyświetleń: 28154

Wypożyczalnia elektronarzędzi, sprzętu budowlanego i ogrodniczego Extul z Białegostoku, oferuje obszerną bazę urządzeń przeznaczonych do prac remontowo-budowlanych. Jeżeli od dawna nosisz się z zamiarem remontu mieszkania, odświeżenia ogrodu lub przeprowadzenia kilku drobnych prac budowlanych, ale na przeszkodzie stoi perspektywa inwestycji w drogi zestaw elektronarzędzi, którymi po wszystkim trzeba będzie zostawić piwnicę, to mamy idealne rozwiązanie. W Extul możesz liczyć na szeroki wybór starannie wyselekcjonowanych maszyn i narzędzi budowlanych, udostępnianych w rozsądnych cenach, na przejrzystych zasadach.

Na naszej stronie znajdziesz wszystko, co niezbędne do rozpoczęcia zarówno małych, jak i większych projektów budowlanych. Mamy w ofercie elektronarzędzia do prac budowlanych, remontowych, wykończeniowych i monterskich.

Potrzebujesz porady? Zadzwoń, zapytaj i zarezerwuj sprzęt już dziś - tel. 728 898 878

Dlaczego warto zajrzeć do wypożyczalni narzędzi Extul?

Bogata oferta - Extul to jedna z największych wypożyczalni elektronarzędzi w Białymstoku. Mamy wszystko, czego możesz potrzebować przy pracach remontowo-budowlanych lub montażowych. Współpracujemy przy tym z najlepszymi markami na rynku, oferując wyłącznie sprawdzone rozwiązania. Znajdziesz tu między innymi:

  • elektronarzędzia: bruzdownice, mieszadła, młoty udarowe, piły, wyrzynarki, spawarki, szlifierki, wiertarki,
  • maszyny budowlane: agregaty prądotwórcze, agregaty malarskie, betoniarki, cykliniarki, frezarki, przecinarki, zagęszczarki,
  • sprzęt ogrodniczy: aeratory, kosiarki, glebogryzarki, piły, kosy,
  • odkurzacze przemysłowe, myjki ciśnieniowe i wiele innych.

młoty wyburzeniowe, młoty kująco wiercące, zagęszczarki, skoczki, ubijaki, agregaty prądotwórcze, bruzdownice, przecinarki i szlifierki do glazury, odkurzacze przemysłowe i wiertnice. Wszystko wysokiej jakości, oferowane w przystępnych cenach.

Niskie ceny -doskonale zdajemy sobie sprawę, że remont jest kosztowną inwestycją, dlatego w Extul zachowujemy przystępne stawki, nawet przy wypożyczaniu sprzętu na długoterminowy okres. Możesz być pewien, że oferując najelepsze rozwiązania na rynku elektronarzędzi, wychodzimy naprzeciw indywidualnym potrzebom klienta, zachowując rozsądną politykę cenową.

Dostęp o każdej porze - awaryjne sytuacje wymagają szybkiego reagowania. Jesteśmy dostępni codziennie, od poniedziałku do soboty, od 6 z rana do 22 wieczorem. Jeżeli potrzebujesz nagłego wsparcia sprzętowego - zadzwoń, wspólnie na pewno wypracujemy rozwiązanie na uczciwych warunkach.

Porady ekspertów - masz wątpliwości jaki agregat prądu wystarczy do prac przy altanie albo jaki młot udarowy będzie potrzebny do skucia glazury w łazience? Nie ma sprawy, w Extul możesz liczyć na rzetelne wsparcie techniczne serwisu oraz fachową i miłą obsługę. Chętnie pomożemy dobrać odpowiednie narzędzia, a w razie czego na miejscu zademonstrujemy prawidłowy sposób korzystania z wypożyczanego sprzętu.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: extul.pl

Extul - Wypożyczalnia elektronarzędzi, sprzętu ogrodniczego i budowlanego
Extul - Wypożyczalnia elektronarzędzi, sprzętu ogrodniczego i budowlanego
Extul - Wypożyczalnia elektronarzędzi, sprzętu ogrodniczego i budowlanego
Extul - Wypożyczalnia elektronarzędzi, sprzętu ogrodniczego i budowlanego
W przypadku kontaktu z firmą (instytucją) prosimy o poinformowanie, że dane znalazłeś na BiałystokOnline.pl.
Pomoże to w promowaniu Internetu jako efektywnego medium. Dziękujemy!
GALERIA
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
Brak informacji.
OPINIE
1208 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39